UWAGA!

Bruksela nas chwali

W Pradze zakończyła się międzynarodowa konferencja nt. „Regeneracja i Zrównoważony Rozwój Miast”, w której uczestniczyli przedstawiciele elbląskich władz. Chwalono nad za odnawianie historycznych miejsc oraz za wykorzystywanie środków unijnych.

Konferencja organizowana przez rząd Republiki Czeskiej odbyła się pod patronatem Unii Europejskiej. To właśnie Bruksela wskazała organizatorom Elbląg jako przykład miasta, w którym regeneracja historycznych miejsc i wykorzystanie środków unijnych to dowód najlepszych praktyk w działaniach samorządu. W spotkaniu w Pradze prezydenta Henryka Słoninę reprezentowali pracownicy Wydziału Strategii i Środków Unijnych Urzędu Miejskiego. Zaproszonym z UE, USA i Czech uczestnikom spotkania przedstawili prezentację osiągnięć Elbląga w świetle środków pozyskanych z funduszy zewnętrznych.
     W praskiej konferencji uczestniczyło110 przedstawicieli sektora publicznego, finansowego i prywatnego. Jej organizacja i prowadzenie odbywało się pod auspicjami Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Czeskiej Republiki.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama