UWAGA!

Budżet na ostatniej sesji w roku

 Elbląg, Budżet na ostatniej sesji w roku

Wyjątkowo w środę odbyła się ostatnia w tym roku sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Radni głosowali m.in. budżet miasta na 2022 rok, podjęli też decyzję w sprawie sprzedaży kamienic przy ul. Trybunalskiej i Łączności, które pięć lat temu samorząd kupił od PZU.

Sesja Rady Miejskiej rozpoczęła się o godz. 10. Jej przebieg można było śledzić na żywo na stronie esesja.tv

 

Aktualizacja godz. 14: : Radni przegłosowali budżet Elbląga na 2022 rok. "Za" było 16 osób (radni klubu KO i KWW Witolda Wróblewskiego), przeciw radni PiS i radny niezależny Bogusław Tołwiński. Więcej na temat dyskusji o budżecie wkrótce.

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I co ? Znowu ustalą co sprzedadzą w przyszłym roku i z czego będą mieli najłatwiejszy dochód ? Tylko niech wezmą pod uwagę, że polski ład wykończy sporo małych przedsiębiorców i dochody im spadną. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  2
  Anonimek1(2021-12-29)
 • O Boże, znowu nasi mędrcy, o ktoterj ta rada starszych plemienia się zbiera?
 • I wzrok ich wzrok, błądzący za rozumem. ..
 • na to nie ma i na tamto też nie ma. tyle to i my wiemy. nierobów trzeba utrzymywać to i nic dziwnego, że nie ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  zenobiusz(2021-12-29)
 • a może na koniec roku radny traks nam powie co dalej ze sponsorem startu Elbląg?
 • I oczywiście zdalnie, bo jakaś pandemia jest i jak się spotkają w 4 oczy to potem umrą. Żenada.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  zz3@ww(2021-12-29)
 • Tak narzekacie na radnych, a kto ich wybrał w wyborach? Ksiądz?
 • RobertKoliński Uważam, że aktualna, kompletnie nieudolna i całkowicie niezdolna do skutecznego zarządzania ok. 100 tys. miastem w XXI wieku ekipa prez. Wróblewskiego Witolda (PSL/KW WWW)i jego neoliberalnej słup-spółki drenującej bezlitośnie budżet na kolesiowskich synekurach POwinna POdać się do natychmiastowej dymisji, oszczędzając miastu wydatków, mieszkańcom cierpień i nerwów, zaś sobie. .. wincyj wstydu. Ludzie ci bowiem nie mają kompletnie żadnych POmysłów na rozwój miasta, nie proponują niczego konstruktywnego (tężnie? piekarczyki? lol!), za to obsadzili miejskie paśniki swojakami-nieudacznikami, za rządów których tylko się ono. .. zwija i jest rozprzedawane za bezcen kapitalistycznym wyzyskiwaczom, a niejednokrotnie zwykłym złodziejom. Tak dalej być nie musi! #SocRev, #NiszczNeoliberalizm, #TaxTheRich! 🚩 Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
 • Mają deficyt w kasie i kutwią ze sprzedażą nieruchomości, których nikt nie używa. Długi same się nie spłacą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  2
  Method Man(2021-12-29)
 • @RobertKoliński - Co tam w ukochanej partii słychać? Podobno jakieś problemy z prokuraturą. Nagrody podobno jakieś "pod lupę"wzięte. Co to się porobiło? Tacy transparentni podobno byli.
 • RobertKoliński Żadnych problemów, to samo ujadanie reżimowej sfory, która już od 2019 roku próbuje znaleźć haki na skromne, razemowe lewaki, ale jej cuś słabo idzie:)Środki zostały rozdysponowane zgodnie z deklaracjami posłanek i posłów - coś o tym wiem, kolektywnie ich sprawdzaliśmy i pilnowaliśmy - zatem. .. o co to kolejne ujadanie po 2 latach nieudanych poszukiwań prokuratorskiej Zero-sfory?:)[Wymiana uprzejmości między wicewojewodą Opaczewskim Piotrem (PiS)a prezydentem Wróblewskim Witoldem (PSL/KW WWW)wprowadziła mję w zaiste doskonały humor porannie:)] Powodzenia, Towarzyszu Wojewodo, w dziele odbudowy Polski!:)#SocRev, #TaxTheRich! 🚩 Hashtagi: #lewica, #razem, #RiGCz, #SocjalizmAwangardaPostepu
 • Budżet na nagrody sobie przyznajcie bo wam ciagle malo nieroby z UM.
Reklama