UWAGA!

Budżet Obywatelski - składanie wniosków na finiszu

 
Elbląg, Budżet Obywatelski - składanie wniosków na finiszu

Dziś (13 czerwca) upływa termin składania wniosków do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Wszyscy spóźnialscy mogą zgłosić jeszcze swój pomysł w godzinach pracy Biura Obsługi Interesantów UM lub przesłać go do północy w formie elektronicznej.

Kiedy zakończy się już przyjmowanie wniosków, urzędnicy będą w najbliższych tygodniach analizować złożone propozycje pod względem formalno-prawnym, gospodarności, możliwości finansowych oraz technicznych. Pozytywnie zaopiniowane propozycje zostaną umieszczone w ankietach, które zostaną dostarczone do mieszkańców, z podziałem na poszczególne okręgi wyborcze, a także zamieszczone na stronie miejskiej.
       Wersja online wniosku dostępna - tutaj
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • 1-Powinni wreszcie zrobić raz a konkretnie czytelne z herbem Elbląga zamontowane drogowskazy z nazwą ulic w Elblągu. 2-Bieżnia w każdej szkole a nie jej nie ma a te co są wstyd. 3-Od Bramy Targowej powinna być aleja sławnych Elblążan -płyty z nazwiskami i imionami zamontowane w chodniku.
 • Popieramy ustawienie tych nazw ulic bo te co były to się połamały i odwiedzający Elbląg szukają ulic-nazw. A może zacznijcie malowac na budynkach nazwy ulic i strzałki.
 • Cytat: " Dlatego też opowiadamy się za tym aby wszystkie wnioski składane na zadania sytuowane na terenach, które służą bądź będą służyć do obsługi wspólnot mieszkaniowych, czy innych zasobów, zostały wyeliminowane z projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Budżet Obywatelski musi być skierowany do wszystkich mieszkańców Elbląga i realizować jedynie inicjatywy o wymiarze ogólnomiejskim i ogólnospołecznym. Sławomir W. Malinowski" Czyli wspólnoty " czy inne zasoby" nie będą mogły ubiegać się o uczestnictwo w BO. A to z powodu że SM nie mogą się ubiegać w uczestnictwie w BO typowe zachowanie psa ogrodnika my nie mamy inni też nie dostaną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lolelb(2014-06-14)
Reklama