UWAGA!

Bungee Fitness – lataj i spalaj kalorie!

Bungee Fitness to najnowszy trend w świecie fitness, który zapoczątkowany został w Azji, gdzie pojawiły się pierwsze tego typu zajęcia. Zajęcia robią ogromne wrażenie, dlatego nie trzeba było długo czekać aż opanują cały świat! Ćwiczenia dostarczają wiele radości, angażując przy tym wszystkie partie mięśniowe, co z kolei przekłada się na mnóstwo spalonych kalorii.

Trening fitness z wykorzystaniem... lin do bungee! Podczas ćwiczeń pracują dosłownie wszystkie partie ciała, a szczególnie gorset mięśniowy stabilizujący kręgosłup. Zajęcia są przystosowane do umiejętności ćwiczących. Sprzęt daje ogromne możliwości ewolucji od zwykłego bujania po szybkie wyskoki w pionie i poziomie. Podczas godzinnej sesji na sali angażujemy niemal wszystkie partie, a szczególnie gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup, bo ćwiczenia wymagają stabilizacji ciała. Jeżeli zabraknie napięcia mięśniowego, nie utrzymamy prawidłowej pozycji w większości ćwiczeń takich, jak wyskoki czy nurkowanie. Bungee fitness to też nieograniczone możliwości gimnastyczne!
      
       Co nam da taki trening?
Wszystko to, czego oczekujemy po porządnym treningu! Mamy tu na myśli wzmocnienie wszystkich partii ciała, wyszczuplenie sylwetki, szczególnie w okolicach ud dzięki specjalnej uprzęży, a dodatkowym atutem i ogromnym bonusem jest fantastyczna zabawa. Podczas 50 minutowej sesji na sali angażujemy niemal wszystkie partie, a szczególnie gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup, bo ćwiczenia wymagają stabilizacji ciała. Jeżeli zabraknie napięcia mięśniowego, nie utrzymamy prawidłowej pozycji w większości ćwiczeń takich, jak wyskoki czy nurkowanie.

 

Trenujemy na dużej, przestronnej sali. Ilość ćwiczących to maksymalnie 10 osób. Jest to gwarancja wspaniałego, niczym nie ograniczonego treningu w komfortowych warunkach. Trening z linami bungee jest bardzo wymagający dla naszego ciała. Zaleca się go osobom z wcześniejszym przygotowaniem kondycyjnym np. poprzez zajęcia na trampolinach, aerobik, bieganie czy spinning.
       Oto opinia Magdaleny, jednej z naszych ćwiczących: „Dla mnie boooosko!!! I wcale nie jest lekko jak w obłokach... ;-) Oj nie !!! To nie na tych zajęciach!!! Tak lekko to tylko wygląda na filmikach, w rzeczywistości jednak trzeba sie sporo nagimnastykować!!! Meeega padnięta, ale jeszcze bardziej szczęśliwa!!! Dziękuję za super trening!!!! ".
      
       Gdzie? JUMP Fitness – Elblag, Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto)
       Kiedy i o której?
       Poniedziałek, godz. 20.10 ( Ania Ślusarczyk)
       Piątek, godz. 17 (Iza Jaworska)
       Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna
       Potwierdzone zajęcia będą realizowane w grupach od 8 osób. Szczegóły i rezerwacje tel. 606 863 549 Koszty: jednorazowe wejście 30 zł - a 4 wejścia 100 zł (po 25 zł za wejście).
      

Zapraszamy na stronę www.jumpfitness.pl oraz na FB https://www.facebook.com/jumpfitnesselblag/
      

      
      
---------------Art. sponsorowany----------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie