UWAGA!

Bursztynowa Anna

Elbląg, Bursztynowa Anna

W niedzielę 9 lipca w Krynicy Morskiej odbył się pierwszy etap konkursu Bursztynowa Miss Polski, w którym wzięło udział 13 kandydatek z Rzeszowa, Łodzi, Elbląga, Mrągowa, Olsztynka i Warszawy. Jako Bursztynową Miss Krynicy Morskij Publiczność wybrała Annę Nędzę z Rzeszowa.

Oprócz tego tytułu zostały przyznane jeszcze dwa tytuły: Bursztynowa Miss Pujan Krynica Morska 2006, którą została Marika Adamska z Elbląga i Bursztynowa Miss Bella, którą została Beata Stelmach z Łodzi. W tej edycji przyznano dodatkowo tytuł Bursztynowa Miss Grupy Żywiec, którą została Margarita Iwczenkowa z Warszawy.
     Dziewczęta prezentowały się publiczności w trzech wyjściach konkursowych: pierwszym - w sukienkach letnich ufundowanych przez firmę De facto, drugim - w dwuczęściowych strojach kąpielowych firmy Spin, trzecim - w strojach własnych. Na finał wyszły w strojach z kolekcji strojów jednoczęściowych Firmy Spin.
     Bursztynowe Miss otrzymały pamiątkowe statuetki ufundowane przez firmę Pujan a także zestaw produktów firmowych ufundowanych przez firmę Bella. Wszystkie pozostałe kandydatki otrzymały upominki ufundowane przez firmę Bella.
     Już w najbliższą sobotę 15 lipca odbędzie się kolejna edycja Bursztynowej Miss Polski 2006 - w Jantarze. Impreza rozpocznie się na plaży głównej o godzinie 18.
     Do eliminacji w Jantarze zostało zakwalifikowanych już siedem kandydatek. Na zgłoszenia kolejnych organizatorzy czekają do piątku po numerem telefonu: 508 236 077.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama