UWAGA!

Bursztynowa Miss Polski

 Elbląg, Laureatki ubiegłorocznej edycji konkursu.
Laureatki ubiegłorocznej edycji konkursu.

Agencja Marketingowo-Reklamowa „Lider” już po raz trzeci organizuje ogólnopolski konkurs Bursztynowa Miss Polski. Konkurs jest otwarty dla wszystkich zgłaszających się kandydatek. Odbędzie się w siedmiu nadmorskich miejscowościach: Krynicy Morskiej, Jantarze, Pucku, Jastrzębiej Górze, Jastarni, Jarosławcu i Ustce między 9 lipca a 19 sierpnia.

Tegoroczne wybory Bursztynowej Miss Polski odbędą się: 9 lipca w Krynicy Morskiej, 15 lipca w Jantarze, 22 lipca w Pucku, 29 lipca w Jastrzębiej Górze, 4 sierpnia w Jastarni, 12 sierpnia w Jarosławcu, 19 sierpnia w Ustce. W pierwszych sześciu kurortach konkurs ma charakter eliminacji, zostają wyłonione laureatki poszczególnych regionów, które wezmą udział w konkursie finałowym Bursztynowej Miss Polski w Ustce.
     Wyboru finalistek konkursu dokonuje publiczność zgromadzona na imprezie, głosując na specjalnie przygotowanych kuponach konkursowych. Wyboru laureatek dokonuje Agencja „Lider” i przedstawiciel sponsora.
     Więcej informacji: Agencja Marketingowo-Reklamowa „Lider” Sp. z o.o., ul. Hetmańska 24, 82-300 Elbląg, tel./fax 055 641 60 61/62, e-mail: lider@elblag.com.pl, liderbiuro@elblag.com.pl.
     
     
     
     
PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama