UWAGA!

Bus&Track - podsumowanie

 Elbląg, Bus&Track - podsumowanie
fot. nadesłana

Policjanci z braniewskiej drogówki wspierani przez funkcjonariuszy straży granicznej i żandarmerii wojskowej przeprowadzili kolejne działania Bus&Track.  Działania ukierunkowane były na kontrolę pojazdów wykonujących transport drogowy osób i rzeczy. Przeprowadzono 60 kontroli, ujawniono 17 wykroczeń, z których 14 zakończyło się ukaraniem mandatem.

Podczas policyjnej akcji Bus&Track uwaga funkcjonariuszy skupiona jest na kontroli kierujących pojazdami powyżej 3,5 t, wykonujących transport drogowy osób i rzeczy. W trakcie wczorajszych (19 stycznia) działań policjanci braniewskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej i żandarmerii wojskowej skontrolowali 60 pojazdów, w tym 19 ciężarowych i 5 autobusów. Mundurowi kontrolowali stan techniczny pojazdów i przestrzeganiu przepisów o czasie pracy i odpoczynku kierowców.
       W trakcie całodniowych działań ujawnili 2 naruszenia stanu technicznego pojazdów, w zatrzymali 1 dowód rejestracyjny, nałożyli 14 mandatów karnych, zastosowali 2 pouczeń i sporządzili 1 wniosek o ukaranie do sądu.
       Celem policyjnych działania jest eliminowanie zagrożeń bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym. Funkcjonariusze po raz kolejny przypominają kierowcom, że to od ich kwalifikacji i rzetelności zależy zdrowie a nawet życie osób pozostałych uczestników ruchu drogowego.
      
sierż. J.Ciszewska, KPP w Braniewie

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama