UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ja trzymam sie za jeden organ miedzy udami zeby niechlubnie napisac za jaki ty go nie masz piszac za wszystkich polakow nie mowie nikt nie pamieta ale wy pelnicie funkcje niby obronne wpierane jest latami ze wrog moze zaatakowac a ty wrogiem zawsze dla slabszego jest rosja bo jest potegom jak dasz sie zjesc ja osobiscie jestem nie chodz mi kogo poieram w tych tematach ale to nie sport zeby komus kibicowac to nie jest rywalizacja nie ma nic do wygrania chcociaz tak moze byc wpierane poniewaz pan thompson lubi takie tematy i pisze o nich ksiazke a jak ktos napisze ksiazke to media chwala bez wzgledu na to o czym to jest jaki ma tytul i jakie skutki z historii niesie dany inspiracja jak wiemy ta inspiracja nie niesie za soba dobrej histori daltego na dachu mam helikopter a w pod domem zejscie do podziemnego dlugiego tunelu taki zart
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    ARCITECT(2019-02-08)
  • @ARCITECT - a kolega\użytkownik to tutaj, w tym kraju znaczy się urodzon ? Czy też przypadkiem, obcy język Wam ojczystym ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Abnegat(2019-02-09)
Reklama