UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co bys powiedzial jezeli toje dziecko z braku punktow nie dostalo sie na medycyne a ukrainiec tak ze wzgledu na pochodzenie. .. Uwazasz ze to fair?? osobiscie nie chcialbym byc leczony przez ukrainca. .. To jest globalna polityka, ukry maja mnostwo ropy, tam gdzie jest ropa jest tez usa. .. Chlopie ile masz lat zeby tego nie rozumiec?? co bylo z lupkami??? jak sie usa dowiedzialo od razu chcieli wiercic, ale nikt nie powiedzial jakie sa skutki uboczne (braki wody min). Jestesmy na Rosje skazani i nic i nikt nie moze w tej kwestii nic poradzic, trzeba sie dogadac i zarabiac. Przed sankcjami wymiana kilka miliardow, kto teraz z nimi wymienia?? holandia, belgi francja po kryjomu. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Rolnikalewmiescie(2019-02-10)
  • Jakich punktów?, ja jak studiowałem parę lat temu to składałem dokumenty z wynikami matur i kto miał lepsze ten się dostawał, była u nas Białorusinka na roku i też tak musiała. Mnie interesuje czy lekarz leczy dobrze, a nie skąd jest, może być nawet i z Afryki, jak jest dobry i mi pasuje. To co, że mają Ukraincy dużo ropy, może nam sprzedadzą taniej od Rosji i będzie git wtedy, a my im gaz przez terminal LNG z USA. A USA chciało wiercić łupki, bo Polska nie ma tej technologii, Rosja też szczelinowania bocznego. My na Rosję nie jesteśmy już skazani, możemy robić z kim chcemy interesy, w tym z Rosją, jak będą one dla nas korzystne. A sama wymiana między Polską a Niemcami to ponad 100 mld Euro, a nie parę mld jak z Rosją. Nasze owoce i warzywa też idą do Rosji po kryjomu przez Białoruś, a Rosjanie z Kaliningradu tu przyjeżdżają na zakupy i wycieczki, więc jako taki interes idzie.
Reklama