UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i wracamy do punktu wyjscia, ale na świecie zostało już tylko 8 krajów, w których nie ma centralnego banku Rotszyldów:Rosja, Chiny, Islandia, Kuba, Syria, Iran, Wenezuela, Korea Północna. I teraz sobie to pieknie wklej do agresywnej polityki usa. .. Wiesz dlaczego kadafi i husain trafili na stryczek?? wlasnie dlatego ze kadafi wprowadzil zlotego dinara zamiast dolara i podobnie chciał Husain z euro Na szczescie Chiny wprowadzily petro-juana i to juz koniec dominacji usa, jeszcze przebieraja nogami, ale tu chodzi tylko o kase. .. Juz sa za slabi: indie, chiny, iran i rosja sam rozumiesz. .. Generalnie nie jestem zwolennikiem po, pis ma pare ciekawych pomyslow ale ta pro izraelskość. .. chyba tylko winnicki-moze, moze jest szansa, ta polityka lezenia na twarzy przed usa i brak jakiiejkolwiek polityki zagranicznej mnie przeraza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Rolnikalewmiescie(2019-02-12)
  • Myślę, że takich krajów jest więcej, gdzie USA nie ma wpływu na finanse, jak choćby Serbia, Liban czy Pakistan, Wietnam, Laos czy Birma, plus Japonia ogólnie duże kraje jak Brazylia czy Argentyna prowadzą swoją politykę, to samo Szwajcaria. Duże kraje są niezależne i Polska będzie też w przyszłości silnym krajem tylko musi rozwinąć gospodarkę, a USA będą odgrywać coraz mniejszą rolę. Dlatego należy korzystać z ich sojuszu dopóki jest to dla nas korzystne. Potem sami będziemy rozdawać karty w regionie, może Białoruś się do nasz doczepi, Litwa.
  • A poza tym na świcie jest wiele innych wpływowych rodow i osób które mają wicje do powiedzenia jak Rotszildowie, np Bezos, Gates, Wozniak, czy Koch.
Reklama