UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Troche mnie dziwi podejscie tej kobiety. To naprawde straszne jak mamy niedouczone spoleczenstwo. Niestety Pani nie ma pewnie nikogo z rodziny kto by mogl jej pomoc. Wiadomo ze sprawa sama sie nie rozwiaze, dodatkowo ma mala emeryture, po co wiec w takiej sytuacji mieszkac w duzym (jak na jedna osobe) mieszkaniu i placic wysoki czynsz skoro mozna sie przeniesc np do kawalerki i normalnie mieszkac i miec te kilka zloty wiecej na zycie. Ale nie mnie to oceniac. Wycena tego mieszkania to jakas kpina i ciezko mi znalezc slowa ktore moglyby to opisac. W tej cenie teraz i kawalerke ciezko kupic. To straszne jak ludzie z wielu stron potrafia wykorzystac, zniszczyc i manipulowac takim czlowiekiem, ktory jest biedny, nie ma nikogo.
  • A to wg Ciebie ile jest warte mieszkanie w wieżowcu, zapewne do kapitalnego remontu, gdzie gumoleum w kuchni pamięta czasy Gierka, a drzwi wewnętrzne, zew. pewnie też są z "pierwszego montażu"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Ploterek(2019-08-22)
  • @Ploterek - Co nie znaczy, że podły cwaniak ma to mieszkanie sprzedać po sztuczce z "prezentami"!
  • @Ploterek - Wejdz sobie w ogloszenia na portelu. Sa kawalerki w stanie jeszcze z czasow komunizmu za jakies chore pieniadze po 5000 zl za metr. Mieszkania w ciagu ostatnich 2 lat poszly u nas o ok. 50%. Jeszcze 2 lata temu spokojnie 3000/m2,a teraz wiekszosc 4500 i to do calkowitego remontu, a odpicowane po 6000
  • Kawalerka w bloku z PRL za 5000 zł/m2?! Nie rozśmieszaj mnie. Znam doskonale ceny mieszkań w Elblągu i nic nie poszło 50% do góry. Radzę zejść na ziemię z tymi wycenami. 2 lata temu 3000 zł za JEDEN METR?! Nie wiem, może piszemy o dwóch innych miastach. Spokojnie da się teraz kupić mieszkanie z rynku wtórnego do 5000 zł/m i to w stanie do zamieszkania z w miarę wysokim standardem wykończenia. A mieszkanie bohaterki artykułu, patrząc po zdjęciach, to mieszkanie do generalnego remontu, bo do wymiany jest tam pewnie wszystko, od podłóg, drzwi, przez elektrykę na oknach kończąc, więc 150 000 i tak jest za dużą kwotą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Ploterek(2019-08-23)
  • @Ploterek - No chyba rzeczywiscie jestesmy z innych miast. Wejdz na portel, ustaw mieszkania do 35m2 i zobacz ile kosztuja. Pierwsze lepsze Zawada 5300 zl/m2 z lazienka do remontu, okolice starego miasta 5500/m2.2 lata temu chodziły po 3000/m2.Mozna bylo kupic kawalerke do remontu za 90 tysiecy, a teraz takie chodza po 150tys. Koncze dyskusje, pozdrawiam
Reklama