UWAGA!

Było spokojnie i bezpiecznie

Elbląg, Wielkoorkiestrowy team - policjanci i strażak
Wielkoorkiestrowy team - policjanci i strażak (fot. KMP Elbląg)

Nad bezpieczeństwem bawiących się podczas XVIII finału WOŚP w naszym mieście czuwało ponad 70 policjantów, strażników miejskich, żandarmów, a także funkcjonariuszy Straży Granicznej. – I było bezpiecznie – podsumowuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu.

Policjanci nie odnotowali żadnych wydarzeń kryminalnych związanych z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zakończonej zabawie wszyscy bezpiecznie powrócili do domów.
       - Policja elbląska również czynnie włączyła się w orkiestrowe granie – przypomina Jakub Sawicki. - Niebieskie Patrole zebrały do puszek 1 205 złotych. Pieniądze trafiły do kasy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
       Zobacz także: Kwestarze w niebieskich mundurach
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Złodzieje z Warszawy byli szczególnie aktywni w Sylwestra – i to na oczach CAŁEJ POLSKI! Bo złodzieje z W-wy wiedzą, że najlepiej okraść BIEDNYCH, bo biednych jest najwięcej. A więc w głównych programach TV – Sylwestrowych wołano: WYŚLIJ SMS-a, a wygrasz MERCEDESA! (a małymi literkami – 6 zł brutto). Frajerzy na imprezkach, po wódeczce, na placach – dzwonili, a cóż te 6 zł, fajnie jest! A w poniedziałek 4 stycznia złodzieje z ORANGE, PLUS, PLAY, IDEA itd. Dzwonili do TV i zapraszali: „ przyjdźcie jest 6 dużych baniek do podziału, a Merc kosztował 200 patoli, czyli mamy do podziału 5.800.000 zł od frajerów! Frajerzy głosowali, a my daliśmy Merca, komu mu uważaliśmy. A więc śmierć frajerom!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    nie wysyłam i nie wyślę!(2010-01-11)
Reklama