UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I to jest skandal.Ludzie to jest wolny kraj,kazdy kto chce chodzi kiedy i gdzie chce,kogo to obchodzi?Ten filmik Portelu powinien zniknąć bo jest RODO i ja osobiscie unikam tego typu imprez tylko poto by inni internauci nie wyżywali sie na wlasnych mieszkancach przyklejając im łatki.Niech Portel filmuje swoje twarze za kazdym razem jesli chce ja sobie nie życze...
  • a 'propos póki co jeszcze wolny kraj
  • redaktor Szanowna Pani/Panie, filmowanie w miejscach publicznych z publicznych wydarzeń nie ma nic wspólnego z RODO. Możemy takie materiały nagrywać i je publikować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    redaktor(2019-04-04)
  • @redaktor - Pewnie ze tak ale przez takie filmowanie mamy takie a nie inne komentarze ktore sa smutne i wynikaja z jakiejs, ,nienawisci" czy, ,zawisci". Nauczony takimi praktykami omijam takie wlasnie otwarcia bo nie lubie jak ktos wbrew mojej wlasnej woli umieszcza mnie w sieci. Oczywiscie nie mam pretensji bo to wasz zawod ale sa tez ludzie ktorzy po prostu nie chca byc filmowani i opisywani pozniej przez innych. Serdecznie pozdrawiam i zycze milego dnia.
Reklama