UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sam też jestem kibicem Startu i zależy mi na tym aby klub istniał dalej ale coś trzeba w nim zmienić. A do tych wszystkich Januszy-pieniaczy-ciamajd - pokażcie mi jakie ważniejsze sprawy dla miasta załatwicie za 200 tyś zł? Multimedialne ławeczki dla seniorów? 2-3 donice na kwiaty na Starym Mieście (bo tyle mnie więcej one chyba kosztowały)? Czy może wolicie żeby miłościwie nam panujący z bożej i ludu mocy Prezydent zrealizował projekt aquaparku za 50MLN ZŁ!!!!???? (Przypominam, że mamy jeden z największych basenów otwartych w Europie!) Bo to właśnie dla tego zabija się sport w tym mieście. .. Mówicie, że to publiczne pieniądze. Wy żądacie żeby te pieniądze inaczej zagospodarować? A ja jako podatnik i mieszkaniec Elbląga ŻĄDAM ABY RATOWAĆ START! Wszyscy mamy takie same prawa. Ręczną męską już zaorali, teraz kobieca potem Olimpia a po niej wszystkie małe młodzieżowe klubiki i Aeroklub Elbląski bo ziemi mają dużo a przecież tylko grupka zapaleńców bogaczy tam lata. Ludzie! W tym mieście już mało co się dzieje i żyć się odechciewa a niedługo nic nie będzie!! Jako kibic Startu dziękuję wszystkim za zaangażowanie w ratowanie Startu, mam wiarę i nadzieję, że uratujemy ten klub.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    6
    nick(T)(2018-07-07)
  • nick(T) dziękuję za ten komentarz. Czy możemy się jakoś spotkać i pogadać w cztery oczy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    krzychu7777(2018-07-07)
Reklama