UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielokrotnie krytykowałem aktualny Zarzad Startu i nadal będę to robił bo uważam, ze tam potrzebna jest zmiana pokoleniowa ale nigdy nie pokazałbym dziennikarzom prywatnej korespondencji, jak zrobił to Prezydent Wróblewski. Natomiast podoba mi się, że nieśmiało na razie ale zaczyna funkcjonować Fanpage na Facebooku Startu i strona Klubu. Zamieszczenie zdjęć pokazujących kibicowanie zawodniczek podczas Mistrzostwach Swiata w Pilce Nożnej ja i wielu moich znajomych odebralismy pozytywnie. Pokazało to, ze zawodniczki Startu są to normalne dziewczyny a nie ludzie z kosmosu. Czekam jeszcze az "ożyje" kanał Klubu na youtube.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Vjakvendetta(2018-07-08)
  • @Vjakvendetta - Aktualnie zarząd to jeden Stasiu Tomczyński. Z chęcią podejrzewam, wręcz natychmiast, odda to zaszczytne stanowisko w ręce młode i kreatywne. Na ostatnim walnym las rąk widziałem chętnych, aż gęsto:) Nikt się nie pcha, bo w aktualnej sytuacji jest to siedzenie na beczce prochu i możemy mieć do Tomczyńskiego tylko wielki szacunek, że się tego podejmuje. Sponsor nie chciał mieć prezesa, miasto również(nawet nikogo w zarządzie), normalnie wszystkich te funkcje parzą. Albo wchodzi ktoś z kasą i ustawia to wszystko pod siebie, albo przejmuje miasto jak w Lublinie, ewentualnie kilka mniejszych firm i nowe rozdanie. Inaczej, zostaniemy z tym ambarasem jaki jest:)
Reklama