UWAGA!

Cheerleaderki w Mam Talent

 Elbląg, Cheerleaderki w Mam Talent
fot. nadesłana

Podczas Mistrzostw Polski Cheerleaders rozgrywających się w Karczewie do zespołu „Cheerleaders Cadmans” podeszła menadżer jednego z najpopularniejszego telewizyjnego show. W rozmowie z trenerami zespołu pochwaliła energię, dynamikę i oryginalność naszych tancerek i zaproponowała udział w precastinach do programu „Mam talent!”.

Casting do telewizyjnego show odbył się w Gdańsku. Grupa tańca współczesnego „Tilt” oraz grupa „Cheerleaders Cadmans” bardzo spodobały się jury, pomimo dość podchwytliwych pytań zadawanych przez komisję. Dziewczynki świetnie sobie poradziły z odpowiedziami i tym samym wzbudziły sympatię sześcioosobowej komisji.
       Miło nam poinformować, że w połowie maja trenerzy dostali niespodziewany telefon od menadżerów programu z informacją, że zespół „Mini Cheerleaders Cadmans” przeszedł precasting i dostał się do dalszego etapu jakim są castingi telewizyjne z jury, w którego skład wchodzą Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i osoba, której opinia będzie dla tancerek najcenniejsza, tancerz i choreograf- Agustin Egurrola.
       Nagranie materiału z naszymi cheerleaderkami już 8 czerwca. Życzymy im dużo uśmiechu, energii i powodzenia w dalszych etapach. Elblążanie trzymajcie kciuki za nasze dziewczyny aby wciąż promowały nasze miasto na tak wysokim poziomie jak dotychczas.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama