UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Temat dobry i na czasie tylko treść artykułu delikatniutka. Ja napiszę bardziej dosadnie. Mieszkam na Bema i dziś rano około godziny 6,30 próbowałem pieszo kierowałem się w kierunku ul. Fromborskiej. Na całej długości tej drogi tj. ul Bema, Kościuszki, Królewieckiej nie spotkałem żadnego pługu spychającego roztopiona breję śniegowo-błotną a na chodnikach brnęło się do kostek w tej brej. Już po kilku metrach miałem przesiąknięte obuwie. Tak mało trzeba było bo gdyby tylko przejechał po chodnikach ciągnik i zepchnął ta breję to nie było by tak źle aby swobodnie przejść. Podobno MPO podlega pod Urząd Miasta a tam jest aż czterech prezydentów to tak trudno trzeba aby chociaż raz ci Panowie spróbowali przejść się po takich chodnikach to sądzę że szybko by dokonali zmiany na kierowniczych stanowiskach w tej firmie. A ja tak właściwie myślę sobie, że nikomu na tym nie zależy a wszyscy czekają na pogodę gdyż uważają że ona sama usunie tą breję i nie będzie żadnych kosztów. Tylko pogratulować wyboru władz w mieście a podobno miało być lepiej.
  • zainwestuj w lepsze obuwie, co cie nei zabije to cie wzmocni ostatnio chodzilem z kolega po carefurze za 20 zloty maja szajs ale nowki blaszki nie smigane w koncu poszlismy na przeciwko ccc deichman chyba kupil sobie za 150 zlotych z hakiem obuwie zimowe cieple wygodne nieprzemakalne w koncu zime mamy
Reklama