UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Choroba nie czeka do poniedziałku

 
Elbląg, Choroba nie czeka do poniedziałku
Reklama

Zamiast tego atakuje i w to najmniej spodziewanym momencie. Coraz częściej wizyta u lekarza pierwszego kontaktu staje się wyzwaniem logistycznym, zwłaszcza dla rodziców. Z pomocą przychodzi Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica, które pacjentów przyjmuje przez sześć dni w tygodniu – w dodatku bezpłatnie! Jest także jedynym miejscem w regionie, w którym pomoc można uzyskać także w sobotę poza izbami przyjęć i szpitalami.

Do lekarza pierwszego kontaktu należy udać się od razu, gdy tylko zauważymy coś niepokojącego. W praktyce zdarza się, że wizytę odwlekamy, bo nie pasuje nam ani dzień, ani godzina. Niektórzy wolą przeczekać objawy na zasadzie "samo przejdzie" lub stosują – często szkodliwe – samoleczenie lekami dostępnymi bez recepty. Bywa też i tak, że nie ma na nią żadnych szans, bo brakuje miejsca albo nie ma lekarza, do którego jesteśmy zapisani. Gdy zaczyna chorować dziecko problemów logistycznych pojawia się jeszcze więcej: trzeba je zabrać ze szkoły, z przedszkola albo ze żłobka, poprosić o wychodne w pracy i jak najszybciej udać się z nim do lekarza, licząc, że znajdzie się miejsce.

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i zaprasza do skorzystania z usług podstawowej opieki zdrowotnej od poniedziałku do soboty – zupełnie bezpłatnie.

"Jako jedyni jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty, co sprawia, że nawet najbardziej zabiegany mieszkanie Elbląga, znajdzie czas na wizytę u swojego lekarza rodzinnego lub internisty. Wizyty pediatryczne dla dzieci w naszej ofercie są również dostępne w sobotę. W sobotę możesz też skorzystać z punktu zabiegowego, punktu szczepień, punktu pobrań (badania laboratoryjne) oraz świadczeń pielęgniarki środowiskowej (pielęgniarka POZ)" – czytamy na stronie Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica.

Miejsce to posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, co oznacza, że usługi realizowane przez lekarzy pierwszego kontaktu są całkowicie bezpłatne. Co ważne praktycznie nie ma tu kolejek, gdyż w Centrum zatrudnionych jest bardzo wielu specjalistów. W poradni podstawowej opieki zdrowotnej pracuje aż 4 pediatrów, 3 internistów i 2 lekarzy rodzinnych. Warto dodać, ze Lifeclnica to największa klinika prywatna w Polsce północno-wschodniej – to aż 2500 metrów kwadratowych powierzchni urządzonej pod nowoczesne usługi medyczne. Placówka została nagrodzona prestiżowym laurem Orły Medycyny – jako Laureat Konkursu. Poza kontaktem z NFZ w ramach, którego lekarze pierwszego kontaktu przyjmują bezpłatnie od poniedziałku do soboty, w Lifeclinica przyjmuje blisko 80 lekarzy specjalistów w ramach poradni komercyjnych. Placówka posiada największe centrum Rehabilitacji w regionie i bardzo zaawansowane poradnie diagnostyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą w jej ramach skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych, szczepień profilaktycznych, badań oraz porad w ramach profilaktyki chorób, orzekania o stanie zdrowia, diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej i nieobrazowej, a także wielu innych. Na pacjentów czeka również wykwalifikowany zespół pielęgniarek, które zajmują się m.in. świadczeniami profilaktycznych dotyczącymi dzieci w wieku 0-6 lat (wizyty patronażowe, testy przesiewowe), pielęgnacyjnymi i rehabilitacyjnymi (dotyczą osób z ograniczoną sprawnością psychofizyczną) czy leczniczymi (iniekcje oraz zabiegi). Szczegółową informację na ten temat znaleźć można na stronie Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica.

 

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica

ul. Węgrowska 3

 

Godziny otwarcia:

Pon. - pt. - od godz. 8 do 20

Sobota – od godz. 8 do 15

 

tel.: 55 235 11 94
       e-mail: rejestracja@ecmlifeclinica.pl

www.ecmlifeclinica.pl

Facebook

Instagram

 

------------------------art. promocyjny------------------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama