UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a mnie ciekawi tylko jedno ,,,kto placi za wynajem autobusow, za kierowcow ,za benzyne itd ,skad na to sa pieniadze ?? Tylko nie mowcie mi o Sorosie !! ,,przeciez to sa pieniadze z konkretnych polskich firm lub osob ,przelwane na konta bankowe firm autobusowych !! Wiec dlaczego zaden dziennikarz nie sprawdzi konkretnie kto placi za to ,I juz cala Polska by wiedziala co to jest LGTB I kto za tym stoi Pozatym skad ci ludzie LGTB maja czas na takie glupoty ,zeby jezdzic po calej Polsce I glupkowatymi marszami , gdzie ci ludzie pracuja ??? z czego zyja ?? ze maja tyle czasu zeby jezdzic od miasta do miasta jak obwozna trupa cyrkowa !!! Sprawdzcie sobie foty I filmy z marszow ,ciagle te same,na czele ze slynna Ruda z Warszawy co swego czasu dostala z liscia ,pamietacie ??..hahahahahaahahhaahah !! a wiec KOD ,SB I Ubywatele ,dzis przekwalifikowani na LGTB ,,,heehheehehehehhe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    14
    Paull(2019-08-13)
  • RobertKoliński @Paull - Nie jest to żadna tajemnica, drogi sPiSkowcu;) Za wynajem autokarów czy bilety kolejowe dla niektórych uczestników marszów w Białymstoku czy Płocku płaciły np. organizacje społeczne wspierające osoby LGBT+, partie polityczne (za bilety swoich członkiń i członków) popierające ich postulaty czy wreszcie osoby prywatne. Zdecydowana jednak większość uczestników tych marszów jeździ na nie za własne środki, najczęściej spontanicznie, tak jak to było w przypadku płockiego, tłumnego Marszu Równości, czy protestu po haniebnych wydarzeniach na ulicach Białegostoku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    23
    RobertKoliński(2019-08-13)
  • @RobertKoliński - Nie kłam. Skąd wiesz, że większość płaci sama - badałeś to?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Zdziwiony??(2019-08-14)
Reklama