UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli czytam na temat rewitalizacji basenu to zalewa mnie krew Jak można doprowadzić do takiego stanu największy tego typu obiekt w Europie i niechciec go odbudować Dzisiaj czytam że w zamian ma być wybudowane 5 sadzawek przy krytym i mam wrażenie że ten wielki obiekt czeka zagłada w postaci sprzedaży i budowy na jego miejsce obiektów mieszkalnych Kiedyś Elbląg słynoł z 3 rzeczy kanału, Bażantarni i basenu Nie można niszczyć czegoś co jest tylko tu a postawić coś co jest wszędzie Ile kosztuje wylewka betonowa 150_200zł Niech będzie 200 razy 35000=7mln do tego masa zabezpieczająca i mamy dno basenu w przyszłym roku larseny, pomosty i na sezon otwarcie A jak nie zalać wodą i będzie jezioro Dlaczego w Pasłęku można u nas nie Jeśli jedyną ambicją naszych radnych jest budowa tężni 5 mikropiekarczyków dwuobciążeniowych silowni to jestem przerażony Elbląg bez odbudowanego wielkiego basenu jest jak Zakopane bez Wielkiej Krokwi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Mariusz 76(2022-01-02)
  • @Mariusz 76 - Niep płacz, nie płacz, a co ja mam mowić, JAK Całe życie przepracowałem w Zamechu, a TERAZ już go NIE ma, co prawda jest jeszcze Olechnowicz, ale on razem z portelem tłumaczą, że to najlepsze co mogło Nas spotkač. Zostało TYLKO rondo Zamech, wsiadam czasem na rower I jeżdżę w kółko, żeby koģoś spotkać że starej kadry, - raz MNIE potrącili, dwa razy złapałem kapcia, trąbią na mnie Wtedy czuję się jak na lll zmianie, TYLKO mojej suwnicowej też już nie ma, zsiadam wtedy z roweru I idę pod ZUS, tam czuję się jak Robert pod skrzydełkami mamusi. , I TAK myślę po co ten Bolek skakał przez ten mur przecież Czesi i Węgrzy, Słowacy, Bułgarzy I wieku posowietskich republik nie musiało przelewać krwi- system sam się przewrócił I dzisiaj każdy jest wolny, ale czy napewno?. Dzisiaj mam 2100 zł emerytury, rower I covida co za mną chodzi, žyć I nie, umierać, ale to NIE szkodzi, Bo I TAK nic nie robie, lepiej będą mieli młodzi, a dla mnie chyba już w grobie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Zamach(2022-01-02)
  • @Mariusz 76 - "Kiedyś Elbląg słynoł"Teofilu to ty, czy też masz godnych naśladowców ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2022-01-03)
Reklama