UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pytanie o uczestników w kampanii wrześniowej powinno być anulowane, gdyż oprócz Niemiec i ZSRR, uczestniczyła Słowacja. Jej udział wyglądał podobnie jak ZSRR i od lat oficjalnie traktuje się to państwo jako trzeciego uczestnika w wojnie przeciwko Polsce. Po zaliczeniu mi odpowiedzi na to pytanie jako błędnej zrezygnowałem z rozwiązywania tego testu. Wszelkie tego typu testy powinny być rzetelne, a pytania tak skonstruowane, żeby nie było wątpliwości przy odpowiedziach.
  • Błąd w pytaniu nr 6. Słowacja brała udział w agresji zbrojnej na Polskę w dn.1.09.1939 r. "1września 1939 roku premier ksiądz Josef Tiso wydał swoim oddziałom rozkaz zaatakowania Polski bez uprzedniego wypowiedzenia jej wojny, co motywował rzekomym zagrożeniem Słowacji przez armię polską. Armia słowacka zaatakowała Polskę o godzinie 5.00 siłą trzech dywizji w kierunkach: podhalańskim, nowosądeckim i bieszczadzkim."
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    FanTomas (2019-08-31)
  • redaktor @FanTomas - Błąd został poprawiony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    redaktor(2019-08-31)
  • @Slow - No a formacje francuskie, włoskie, holenderski, hiszpańskie, rumuńskie, łotewskie, estoński, litewskie, ukraińskie. Zapewne kogoś pominąłem, aha norweskie. .. Śmiało można stwierdzić że cała Europa. Most w Tczewie pierwotnie zaminowany (źródło S. Cat-Mackiewicz całokształt, Cezary Leżeński Kwatera 139) pierwotnie zaminowany na zdecydowane interwencje Anglii Polacy rozminowali przed uderzeniem III Rzeszy. Cat Mackiewicz twierdził, iż pierwsze uderzenie Hitlera dla każdego było śmiertelne.
  • sorry - dla każdego kraju było śmiertelne.
Reklama