UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze w 1982 roku, Józef Mackiewicz cytował za Phillipem Vander Elst liczbę mordów komunistycznych w XX wieku jako 143 miliony osób. [i] W 2009 roku Philip Vander Elst w materiale "The link between statism and supranationalism” podał liczbę ofiar zamordowanych przez despotyczne rządy na 170 mln. Dodając, iż ponadto miliony osób zostały życiowo zrujnowane przez socjalistyczne planowanie oraz urzędników państwowych. Nazizm szacunkowo unicestwił 20 mln ludzi. odwoływanie się do nasizmu z automatu dyskwalifikuje ludzi w publicznej dyskusji i pociąga działania prawne. W Polsce ludzi odwołujących się do marksa jak z SLD, RAZEM itp jeszcze się promuje ! Media popierają wymordowanie 170 mln ludzi bo to w imię marksizmu.
  • A ile ludzi zginęło w imię chrystianizacji świata???Wyprawy krzyżowe, konkwistadorzy, inkwizycja. Z Chrystusem na ustach wyrzynali od niemowląt po starców.
Reklama