UWAGA!

Czas na quiz. Co Ty wiesz o elbląskich inwestycjach?

 Elbląg, Czas na quiz. Co Ty wiesz o elbląskich inwestycjach?
(fot. MS, archiwum portEl.pl)

Jak uważnie śledzisz to, co się w Elblągu zmienia? Gdzie powstały, powstają lub będą powstawać nowe inwestycje? O to właśnie pytamy w naszym najnowszym quizie. Życzymy udanej zabawy!

Kiedy mija termin zakończenia budowy wiaduktu na Zatorze? Dokąd prowadzi nowo oddana ścieżka rowerowa w ciągu ul. Fromborskiej? Ile nowych elbląskich firm otrzymało po 200 tysięcy euro na rozwój swoich start upów? - to tylko niektóre z pytań, które dla Was przygotowaliśmy w najnowszym quizie.
       Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy z dziedziny inwestycyjnej. Powodzenia!
      
       Aktualny quiz znajdziecie tutaj.
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Żarty i tyle. Każda jedna inwestycja jest zchrzaniona to szczerze trzeba przyznać. Wiele miało powstać i co cisza. Castorama, decathlon, wieżowiec ul. Nowowiejska i tak można wyliczać. Pieniądze idą na olsztyn i mazury omijają Elbląg. Czy wreszcie to dociera do wszystkich
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  4
  Zniesmaczeni (2018-01-06)
 • A dla kogo te inwestycje ?. .. jak pustki w tym mieście.
 • Z Elbląga wyjechało ponad 20 tys mieszkańców w wyniku polityki prowadzonej od 25 lat przez ekipę Dziewiałtowskiego, Słoninę - Wróblewski, Nowaczyk, a w mediach lokalnych dalej ich chwalą. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji trzyma się mocno. Jak populacja spadnie do 70 tys i nie będzie miał kto tym cwaniakom kro "tyłków pocierać i śmieci wywoźić " to się dopiero obudzą, ale już jest za późno. To wasza pazerność zniszczyła to miasto i te wasze ukradzione nieruchomości stracą na wartości w opuszczonym mieście.
 • była - droga asfaltowa dla małej grupy ludzi na osiedlu za młynem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  ainneulicenie(2018-01-06)
 • Jeszce Wilk był po drodze i prowadził dokładnie taką samą politykę nepotyczno-złodziejską. Ale pewnie nie po linii partyjnej było go wspominać? Jak wszyscy, to wszyscy, babcia też. .. Cała polityka od 1989 roku to jedno wielkie bagno niezależnie kto rządzi. Partie się zmieniają interpretacja historii też, ale przy korycie cały czas te same świnie.
 • Szkoda że nie powstają nowe miejsca pracy. .. .. na co to wszystko
 • A co Portel wie o inwestycjach? Dużo więcej info można znaleźć na skyscrapercity.
 • Młodzi wyjeżdżaja bo w Elblągu panuje bezprawie prywaciarzy. Może tym by się ktoś zajął i podjął temat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  elblag1234(2018-01-06)
 • Jak to próbujesz nieudolnie rozmyć winy. To Dziewiałtowski, Słonina, Wróblewski, Nowaczyk ( jak wójt gminy a potem epizod prezydenta) uczestniczyli w tej klice przez lata. To dzięki nim cena działki budowlanej w ELblągu to 255 000 zł bo kolesie się obłowili za grosze gruntami, nieruchomościami a teraz ustalają ceny na poziomie 3 City. Kogo z młodych niebędących z KASY, sądowniczych- lekarskich stać na to?! Dlatego miasto się wyludnia
 • Moi kochani elblążanie, miasto to my, a to co czytam to jedno wielkie narzekanie. Więc Wam coś powiem, jeżeli chcemy mieć wspaniałych włodarzy miasta to ich mamy, jeżeli chcemy mieć więcej miejsc pracy to mamy itd. Ważne jest co wybieramy jeżeli wybierasz bycie np. kierowcą to nie wystarczy, że chcesz musisz zrobić prawo jazdy, przewóz rzeczy, często ADR i zatrudnić się firmie lub taką założyć, bo to wybrałeś. Nie słyszałem żeby ktoś został kierowcą od chcenia. Tak samo jest ze wszystkim Bóg nam daje co chcemy, ale dał nam wolną wolę, abyśmy mogli wybrać. Więc zalecam wybór, a to miasto będzie najwspanialszym miastem na świecie.
 • @MIłość - Może piękne słowa ale z chmur chyba. .. aż żal
Reklama