UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • co ja wiem o sierpniu 80 ? a wiem to że towarzysze schowali do szufladki czerwone legitymacje, założyli lakierki i garniturki i po żarciu i chlaniu na sylwestra 89 obudzili się 1 stycznia w 1990 w nowej "demokratycznej ojczyźnie "i obrócili się na pięcie do nowych mocodawców na zachód do wiadomo lepsze dolarki, funty, marki i euro, niż ruble a ich kolesie z UB, SB, WSW i WOP krokiem defiladowym z uśmiechem na ustach przeszli do nowej demokratycznej policji, straży granicznej, wojska itd oczywiście czerwone legitymacje też schowali do szufladki bo to nie wiadomo nigdy zawsze może się przydać, a dziś byli towarzysze są profesorami, doktorami, fachowcami od wszystkiego i pokazują ich w TV i w sejmie są i europarlamencie i w firmach różnych, niedługo będą w tańcu z gwiazdami, samochody mają i domy i liczą pieniążki aż mają odciski, dobrze się żyje a co i fajnie, witamy w "demokratycznej"polsce :D :D :D
  • @007 - Co ja wiem o Tobie? Jesteś sfrustrowanym nieudacznikiem, który nie potrafił wykorzystać szansy jaką dała Ci wolna Polska. Przyczyn swojej życiowej porażki szukasz we wszystkim wokół, tylko nie w ułomnościach swojego ciała i umysłu. Deficyty Twojego intelektu nie pozwalają Ci dostrzec prawdziwych przyczyn Twoich problemów, więc radykalizujesz się w poszukiwaniach wyimaginowanych sprawców Twoich licznych życiowych nieszczęść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    psycholog(2020-08-22)
  • @007 - Szczera prawda, trzeba im to do śmierci przypominać bo nie miał ich kto ukarać.
  • @007 - Towarzysze przewidujący, czyli mądrzejsi wyszli z PZPR wcześniej, przynajmniej kilka lat. Powiedzmy w latach 1981,1983 - 1986.. .Siedzieli do końca słabsi, niedoinformowani, mniej znaczący. .. i jeszcze kozły ofiarne. Zresztą co ja mogę wiedzieć. .. miało być lepiej, jest jak jest, towaru co prawda wiecej, a teraz jeszcze koronawirus.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    pozamiejscowy(2020-08-22)
Reklama