UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Epidemia = sytuacja epidemiczna a nie epidemiologiczna
  • a może empidemiowa? np. rasa - rasiczna ? no raczej rasowa, doktorko
  • jesli ktos logicznie omawia stan epidemii to w kontekscie jej stanu perspektyw itd. a nie z samego faktu jej istnienia to slowo epidemiologiczna sytuacja nie jest bledem, . .. .. co okresla slowo epidemiologiczna ? Epidemiologia (gr. epi „na”, demos „lud”, logos „słowo, nauka”)– badanie występowania i rozmieszczenia stanów lub zdarzeń związanych ze zdrowiem. .. .. sytuacja epidemiologiczna czyli sytuacja w trakcie ktorej sie bada epidemie. .. .ale przecież nie ma takiego miasta jak Londyn jest Lądek-Zdrój
Reklama