UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 16 lat mam prawo jazdy, byłem kierowcą zawodowym, mam miliony km przejechanych w różnych krajach i różnych porach roku od Norwegii po Hiszpanię. Nigdy nie miałem sytuacji, aby wpaść w poślizg... Jak Wy to robocie? Wyłączacie mozg wsiadając za kółko?
  • Jak byś był co najmniej dwadzieścia kilka lat zawodowym kierowcą to mógł byś się jakimś doświadczeniem pochwalić. A ty masz dopiero 16 lat prawko i robisz z siebie wielkiego zawodowca. A tak na prawdę g... o wiesz skoro piszesz takie pierdoły. Dużo zależy jakim autem jedziesz i nigdy nie będziesz wiedział co jest pod warstwą zalegającego śniegu. Sytuacja w której stracisz panowanie nad samochodem może pojawić się w ułamku sekundy a jak w tym czasie będzie jechał z przeciwka samochód i w dodatku blisko ciebie to tylko pomarzyć o zapanowaniu nad sytuacją. A tak na przyszłość, najpierw pomyśl, ochłoń z nadmiernych emocji a dopiero pisz komentarz jak już tak bardzo chcesz. Hashtagi: #wypadek
  • To ile masz tych milionów kilometrów, mitomanie? Pochwal się, 5-6 czy jeszcze więcej, GTA i NFS też wliczales do stażu?
  • Tylko głupek ma szczęście czyżbyś należał do nich? Ha ha ha ha
  • tych milionów to by było ze DWA więcej sie nie da
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    zorro01(2023-02-20)
  • 16 lat prawo jazdy, miliony km przejechanych tu tam i siam, zero kolizji, zero poślizgów. No człowiek w czepku urodzony jak nic.
Reklama