UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Opony w Lagunie wyglądają na letnie...
  • @Yrć - Zabrać prawo jazdy jak jeździć nie potrafi w tym wojsku to co drugi(druga) zamiast mózgu ma sieczkę
  • A w cywilu to nie?Może i ty masz sieczkę sądząc po wpisie.
  • Dzieciaku ja już w cywilu z prawami a ty pewnie udajesz super wojaka po miesięcznym szkoleniu więc mi nie uświadamiaj bo już się napatrzyłem co tam się dzieje. Teraz to chyba gorzej w harcerstwie mają
  • @Yrć - Może sobie być na letnich byle nie na łysych. Obowiązku zmiany opon nie ma, tylko zdrowy rozsądek. Mając AC nikt nie będzie wnikać - szkodę całkowitą się uzna i wypłaci odszkodowanie sprawcy wypadku.
  • Teraz nie ma wojska. Biorą wszystkich aby ręce i nogi były. Młodzi bez odpowiedniego wykształcenia, doświadczenia idą, po licencjacie panie z przedszkol idą co tu więcej gadać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    Elblażanin(2023-02-20)
  • @Elblażanin - To masz i ty wkoncu szanse.
  • @Elblażanin - Faceci " mięso armatnie ", kobitki " deser" dla ruskich... w konsekwencji zostali" ranni w czasie służby i dostaną order od Błaszczaka, "Za udział w wojnie 2023 "... @gen. Śmigły Borowik.
  • @Elblażanin - niech zgadne pewnie jestes kowidianinem po 3-4 dawkach i wiedze na temat wojska czerpiesz z telewizji ? niestety nie biora kazdego jak leci, wysylaja na sciezke zdrowia do Gdanska, latasz pow swzystkich lekarzach specjalistach, jak tylko cos wykryja dostajesz czerwona kartke i doge do wojska masz juz zamknieta. Jestes oszolomem takich jak ty bedziemy posylac na pierwsza linie frontu jako zasieki pod czolgi bo do niczego innego sie nie nadajecie. A chochsztaplerow nalezy sie pozbywac w pierwszej kolejnosci bo najbardziej szkodza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    14
    kapralERX(2023-02-20)
  • @kapralERX - głupich nie sieją sami się rodzą
  • Ja byłem wiec wiem ci się dzieje. Szanse ty masz szybciej wyjść bo po 25latach w cywilu nie odnajdziesz się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Elblażanin(2023-02-20)
  • @kapralERX - Gościu weź Ty się ogarnij. W uproszczeniu Ci napisał bo biorą jak leci. Zdrowe oczy, dwie ręce, dwie nogi i zdrowe serce się nadajesz. Proste. Chcesz nam wkręcić, że komisje lekarskie odrzucają kandydatów bo gęstym sicie. Kadra śmieje się kogo tam wrzucają do wojska. Melepety płci męskiej co na pytanie jaki jest Pana rekord w bieganiu na 3km odpowiadają. Aktualnie 1200m ha ha ha. Kadra to ma ubaw kogo im wrzucają na kompanię, chłopcy typu chucherko co na drążku ledwo się podciągnie a nie zna pojęcia czym jest wymyk odmyk no ale kategorię A przecież ma albo te lalki w tipsach i rzęsach sztucznych, które sobie wymarzyły służbę wojskową.
  • @kapralERX - To jak jesteś szwejem z krwi i kości to chyba sam widzisz jaki element pcha się na wojska. Humanizacja, XXI wiek to i nie ma kogo nakrzyczeć bo pójdą na skargę. W dniu zajęć fizycznych jeden przynosi zwolnienie na obtarty paluszek a drugi ma L4 na ból pleców np. Przyszłość przed tym wojskiem świetlana, na papierze gotowość armii można napisać jaką się chce.300tys, 500tys papier przyjmie wszystko.
  • @kapralERX - Śmieszny jesteś, ,kapral, ,byłem w Ełku, Gdańsku i co z tego ze chodzisz po lekarzach ? Badania no i co. Byle głupi to przejdzie. A jeżeli chodzi o wychowanie to dalekie ci. Nic dziwnego bo wojsko ci D… uratowało bo pewnie w cywilu pracy nie mogłeś znaleść. No tak jest. Co nie jest prawda ze młodzi bez wykształceni, doświadczenia zawodowego przychodzą. Albo po licencjacie, ,panie ppor. , ,przychodzą ??? Zastanów się co odpisujesz i chłopczyku uspokój się zrób kawe i siedź w kancelarii jak zawsze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Elblażanin(2023-02-20)
  • Zgadzam się w 100%. Tylko, ,kapral tx.. myśli ze namydli oczu ludziom ze komandosi wchodzą do wojska. Ubaw po pas. To ze ktoś komisje przejdzie to nie wszystko ….
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Elblażanin(2023-02-20)
  • @Elblażanin - Trochę przesadzasz. Znam osoby co poszły służyć do wojska i zupełnie nie pasuje do tych Twoich obrazków. Już służba na granicy z Białorusią cześciowo oczysciła wojsko z osób, które na nadawały się z rożnych względów do wojska. Wojsko nie składa się tylko z komandosów, znajdą swoje miejsce. Długoletnie zaniedbania powodują, że należy szybko wzmocnić polską armię.
  • @bra - Ta informacja dot. wypadku jest lekko pojechana. Żołnierze ani nie podróżowali wojskowym samochodem służbowym, ani nie byli na służbie. A na trasie S22 któregoś razu podróżować będzie 5 księgowych z biura rachunkowego z Braniewa, oby nie uległy wypadkowi bo też nas o tym z detalami dziennikarze poinformują kto jest kim i i gdzie pracuje; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Darecki42(2023-02-20)
  • @bra - Boże z kad wy się bierzecie. To ze granica z bialorusia pokazała ze cześć poszła na L4 to nic nie zmienia. Czy przesadzam ???? Wątpię
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Elblażanin(2023-02-20)
  • @bra - Każdy kij ma dwa końce. Zawodowa służba wojskowa wiąże się z wykonywaniem obowiązków jak każda inna. Rozkaz = polecenie wyjazdu i nie piękne oczy nic armii nie załatwisz. Tak jak piszesz oddelegowani na granicę wschodnią stwierdzili co nie którzy na takie wojsko to ja się nie pisałem. Obraz 7-15 i do domu, czyli palenie głupa na jednostce o to tak by każdy by chciał. Po prostu standardem stało się, że osoba powiedzmy sobie szczerze z ulicy wpada na pomysł, to idę do wojska. Z plakatów bije ta pensja, stały etat w mundurze itd. A co Pani robiła w cywilu a byłam woźną w szkole, jakieś przygotowanie kondycyjne a żadne. Siłownie nie są dla niej, bieżni na oczy nie widziała, a jak się nie sprawdzi to wróci sobie do sprzątania np.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Marcin40(2023-02-20)
Reklama