UWAGA!

Czy w Elblągu jest praca?

2010-01-18
08:00
Czy w Elblągu jest praca?

Niemal każdy absolwent szkoły średniej lub też gimnazjum staje przed wyborem drogi i odpowiedzią na pytanie: I co dalej? Są to młodzi ludzie, którzy mają mnóstwo planów na przyszłość, nie wiedzą jednak, który jest najwłaściwszy.

Jednak nie tylko oni mają taki dylemat. W dzisiejszych czasach sytuacja na rynku pracy motywuje nas do podniesienia swoich kwalifikacji, a czasem nawet przekwalifikowania się na inny zawód. W tym właśnie momencie powstaje zapotrzebowanie na placówki szkoleniowe, w których kształcenie na wielu kierunkach będzie możliwe zarówno dla osób młodych, jak i nieco starszych. Tego zadania podjęła się PROFESJA – ogólnopolska sieć szkół policealnych, która oferuje Państwu kształcenie na ponad 80 kierunkach. Zielony, charakterystyczny kolor, to nie wszystko, co przyciąga do nas chętnych do nauki. Przede wszystkim oferujemy naszym słuchaczom kształcenie na bardzo wysokim poziomie, który zawdzięczamy starannie dobranej kadrze wykładowców.
      
       Analizując trudną sytuację w kraju powinniśmy myśleć perspektywicznie. Często ludzie niemogący znaleźć pracy zniechęcają się, twierdząc, że w Elblągu nie ma pracy! Więc jeśli nie ma pracy, to nie pozostaje nam nic innego, jak stworzyć sobie miejsce pracy! Na taki krok odważyła się Monika Pogoda, jest słuchaczką naszej szkoły na III semestrze kierunku technik usług fryzjerskich, ale już teraz myśli o własnym zakładzie fryzjerskim.
      
       -To dla mnie ogromna szansa. Umiejętności jakie zdobędę w tej szkole, oraz kwalifikacje zawodowe, pozwolą mi na stworzenie własnego zakładu pracy, a co za tym idzie wykonywanie zawodu o jakim zawsze marzyłam – mówi Monika Pogoda.
      
       Profesja oferuje kształcenie na bardzo wysokim poziomie na kierunkach: fryzjerstwo, kosmetyka. Posiadamy własne, profesjonalnie wyposażone pracownie. Kończąc dwuletnią szkołę zyskasz dyplom technika, ale przede wszystkim prawo do wykonywania zawodu. Poza kształceniem w zakresie kosmetyki, mamy w swojej ofercie wiele innych kierunków, jak np. prace biurowe, finanse, rachunkowość czy informatyka. Dajemy także możliwość nauki w rocznych szkołach policealnych, które umożliwiają zdobycie zawodu, ale również realizację pasji, jak np. biomasaż, instruktor terapii uzależnień, czy architektura wnętrz.
      
       Szkoły PROFESJA to godny zaufania partner. W 2005 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2001. Świadczy to, że dbałość o jakość usług jest sprawą priorytetową. Daje to gwarancję spełnienia wysokich wymagań związanych z jakością kształcenia.

       ------------------- Reklama -------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej