UWAGA!

Czy wkrótce pójdziemy na basen?

 Elbląg, Czy wkrótce pójdziemy na basen?
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

- Elbląskie pływalnie są przygotowane na ponowne otwarcie - zapewnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Czy to oznacza, że 6 czerwca - jak wynika z rozporządzenia Rady Ministrów - będą mogły być otwarte?

Przypomnijmy, że rząd ogłosił w ostatnich dniach maja, że od 6 czerwca zostaną "odmrożone" baseny, siłownie, kluby fitness i inne miejsca przeznaczone do rekreacji. Na razie jednak brak szczegółów na temat sanitarnych zasad, jakie będą musieli spełnić zarządzający takimi obiektami oraz ich użytkownicy. 

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że pływalnie są przygotowane na otwarcie. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników czekamy na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Określą one dokładne zasady i warunki uruchomienia tych obiektów w taki sposób, aby można było wdrożyć wszystkie procedury sanitarne - poinformował nas elbląski MOSiR. 

Jak czytamy na stronie rządowej, "zalecenia sanitarne dla poszczególnych branż podamy po zakończeniu procesu konsultacji z przedsiębiorcami". 

 

 

oprac. RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama