UWAGA!

Dąbrowa Kolonia: oplem w dwa drzewa

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 23
  komentarze
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (inne)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Dąbrowa Kolonia: oplem w dwa drzewa
fot. Witold Sadowski

O ogromnym szczęściu może mówić dwóch mężczyzn, którzy jechali dziś (4 lutego) ul. Królewiecką (w ciągu DW504) w kierunku Milejewa. Tuż za Dąbrową Kolonią, przed godz. 15.30, ich pojazd uderzył w dwa przydrożne drzewa. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ruch w rejonie zdarzenia na czas pracy służb ratunkowych i policji przez kilkadziesiąt minut był zablokowany, następnie odbywał się wahadłowo. Zobacz więcej zdjęć.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 35-letni kierujący oplem vectra jechał z pasażerem ul. Królewiecką w kierunku Milejewa. Na niewielkim łuku jezdni nie dostosował on prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległe pobocze i opel lewym bokiem otarł się o przydrożne drzewo. Następnie auto obróciło się o 180 stopni i kilkadziesiąt metrów dalej tyłem uderzyło w drugie drzewo.
       Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Jak się okazało - na szczęście zarówno kierowca jak i pasażer wyszli z tego zdarzenia praktycznie bez obrażeń. Żaden z mężczyzn nie wymagał przewiezienia do szpitala, obaj zostali przebadani na miejscu. Ruch w rejonie zdarzenia początkowo przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany, następnie odbywał się wahadłowo. Kierowca opla był trzeźwy.
      
Witold Sadowski

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama