UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dance Sport Camp

 
Elbląg, 6 lipca w Iławie rozpocznie się Dance Sport Camp
6 lipca w Iławie rozpocznie się Dance Sport Camp (fot. nadesłane)

Już 6 lipca w Iławie rozpocznie się specjalistyczny obóz sportowy z zakresu tańca towarzyskiego pod nazwą „Dance Sport Camp”. W obozie udział wezmą tancerze z całej Polski, w tym również pary z Elbląskiego Klubu „Jantar”.

Organizatorem obozu jest Federacja Tańca Sportowego, która od kilku lat z powodzeniem realizuje tego typu obozy. Dance Sport Camp adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 12-15 lat zrzeszonych w klubach tańca sportowego z terenu całej Polski. W tym roku w obozie udział wezmą młodzi tancerze z Krakowa, Olsztyna, Torunia, Legnicy, Kwidzyna, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz miejscowości Białe Błota. Obóz odbędzie się w Zespole Szkół w Iławie i potrwa do 12 lipca.
       Zadaniem imprezy jest wzmocnienie tancerzy, stworzenie komfortowych warunków treningu oraz możliwości rozwoju warsztatu tanecznego. Podczas obozu codziennie odbywać się będą warsztaty z zakresu tańców standardowych.
       Chcąc wspomóc rozwijanie pasji tancerzy Federacja, zaprosiła również do współpracy uznanych trenerów: Andrzeja Sadeckiego, Karinę Nawrot oraz Wiktora Kiszkę, dzięki którym uczestnicy będą się mogli nauczyć nowych technik tanecznych. Warsztaty prowadzone przez trenerów będą również doskonałym bodźcem motywującym do dalszej pracy oraz do osiągania coraz lepszych wyników. Udział w obozie przyczynić się może nie tylko do podniesienie umiejętności tanecznych, ale również do kształtowania charakteru. Taniec uczy bowiem współdziałania w grupie, akceptacji innych i samego siebie, pokonywania słabości i własnych barier, wytrwałości, odpowiedzialności oraz zdrowej rywalizacji. Poza intensywna pracą tancerzy czeka też wypoczynek i zajęcia rekreacyjne.
       Dance Sport Camp został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama