UWAGA!

Debata społeczna w Gronowie Elbląskim

 Elbląg, Debata społeczna w Gronowie Elbląskim
fot. nadesłana

Dopalacze i zmiany w przepisach ruchu drogowego – to główne tematy debaty społecznej, która odbyła się wczoraj (2 czerwca) w Gimnazjum w Gronowie Elbląskim. W spotkaniu wzięło udział ponad 60 osób. Organizatorem debaty był wójt gminy Gronowo Elbląskie oraz dyrektor Gimnazjum w Gronowie Elbląskim.

W debacie społecznej wzięli udział policjanci z Elbląga: nadkomisarz Marek Cieślak z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń, nadkomisarz Andrzej Śliwiński z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Marek Jarosz z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu.
       Każdy uczestników debaty zaprezentował przygotowany temat. Było nimi: przeciwdziałanie uzależnieniom, „Dopalacze oferta śmierci” oraz zmiany dotyczące przepisów ruchu drogowego. Te ostatnie spowodowały szereg pytań ze strony osób biorących udział w debacie.
       Mieszkańcy pytali o przewożenie dzieci w fotelikach ochronnych, ale także zgłaszali uwagi co do infrastruktury drogowej, która może wpływać na bezpieczeństwo a dotyczy ich miejscowości.
      
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama