UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jakos jak rok tremu byly wybory samorzadowe gdzie byl ewidentny szwindel gdzie w gdyni zwyciezyl PSL w wysokosci 110 % oddanych glosow to wtedy jakos nie bylo tych krzykaczy z KOD. a wowczas wybory byly na 100% sfalszowane. a wyniki podali chyba po dwoch tygodniach. gdzie byli wtedy ci z KOD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    14
    opus(2015-12-19)
  • Skąd masz te dane Sherlocku? Czy to, że wtedy nie protestowałem odbiera mi prawo do protestowania teraz? Jestem wolnym człowiekiem i protestuję kiedy mi się chce i kiedy uważam to za słuszne.
  • wybory to teraz pis sfałszował
  • może wyjaśnisz jak miałby wybory sfałszować PiS. Przecież wszystko w garści trzymała i nadal trzyma PLATFORMA (czy?) OBYWATELSKA. To było raptem ponad miesiąc temu, a ty już zapomniałeś kto wtedy rządził? A tak na marginesie prawdopodobnie serwery Państwowej (Polskiej) Komisji Wyborczej są gdzieś w Rosji.
  • Wszystkie wybory były sfałszowane od 1989 roku, w których nie wygrał PIS-przecież to jasne. Dopiero teraz Pan Kaczyński nie ma nic do wyborów!!!! Ciekawe dlaczego? Tak dobrze fałszowali i tym razem nie dali rady sfałszować?
Reklama