UWAGA!

Destination szuka tancerzy

Elbląg, Do najważniejszych osiągnięć grupy należy m.in. półfinał Mistrzostw Polski w kategorii formacja disco-dance pow.15 lat w Tarnowie Podgórnym w 2009 roku
Do najważniejszych osiągnięć grupy należy m.in. półfinał Mistrzostw Polski w kategorii formacja disco-dance pow.15 lat w Tarnowie Podgórnym w 2009 roku (fot. nadesłane)

W sobotę, 16 stycznia, o godz. 16 w Centrum Tańca "Promyk" przy ulicy Browarnej 80 odbędzie się spotkanie dla osób chcących zapisać się do grupy Destination.

DESTINATION to zespoły tańca nowoczesnego działające przy Centrum Tańca "Promyk" w Elblągu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów - m.in. Milenę Kucharczyk, zaś choreografem zespołów jest Andrzej Kuźnicki, który na co dzień trenuje grupę Shock Dance ze Szczecina - aktualnych Mistrzów Świata Formacji i Miniformacji Tanecznych.
       Do najważniejszych osiągnięć grupy należą półfinał Mistrzostw Polski w kategorii formacja disco-dance pow.15 lat w Tarnowie Podgórnym w 2009 roku oraz I miejsce na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych w stylu disco-dance, które odbyły się w kwietniu 2009 w Elblągu.
       Pierwsze spotkanie organizacyjne oraz zapisy do zespołów (planowane jest utworzenie 3 zespołów w zależności od grupy wiekowej) odbędą się 16 stycznia 2010 o godz. 16 w Centrum Tańca "Promyk" przy ul. Browarnej 80 w Elblągu.
       - Każdy, kto zapisze się w sobotę do zespołu "DESTINATION" będzie miał możliwość uczestniczenia w dwóch pierwszych zajęciach bezpłatnie - mówi Milena Kucharczyk, instruktorka.
       O szczegółach zajęć instruktor poinformuje na pierwszym spotkaniu. Informacje uzyskać też można w CT "Promyk" - tel. 55 611-01-30.
      
      
Justyna Kozłowska - Dyrla (Światowid)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a jaki dokladnie i wiek i do ktorego roku życia?
 • Zapraszamy dzieci i młodziez w kazdym wieku :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Promyk(2010-01-13)
 • dajcie spokój. drewniactwo. padaczka do techno ! jak to mozna nazwać tańcem ! przecież każdy tak umie. głupi wyuczone układy. tandeta dla plastikowych pustaków. to nie jest taniec. to nawet nie jest sztuka a tymbardziej kultura. .. . kto sie tam zapisuje !? przeciez to wstyd. kto wskakuje w te pantalony i nakłada tone chemii na ryj ? jak mozna nazwać tańcem, wyuczone, nietrudne kroki które wykonuje 20 babek na raz. i wszystkie wiekszosc układu robią to samo! porażka. to jest tragedia. dziecięce podskokasy
Reklama