UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Disco dance

Elbląg, Disco dance

W niedzielę jedną z imprez VIII Festiwalu Tańca „Balic Cup” był turniej w stylu disco dance. Zobacz film.

Wyniki turnieju:
     W kategorii solistki do 11 lat: 1. Magdalena Dudek (Jast Wrocław), 2. Martyna Berbas (Jast GCKiS Kobierzyce), 3. Julia Pawlaczyk (Jast Wrocław).
     W kategorii solistki 12-15 lat: 1. Aleksandra Leszczyńska (Jast Wrocław), 2. Karolina Kamińska (Jast Wrocław), 3. Małgorzata Janusz (Jast Wrocław).
     W kategorii solistki powyżej 15 lat: 1. Natalia Radziszewska (Jast Kraków), 2. Anna Jamiołkowska (Jowita Gdynia), 3. Marcelina Morelowska (Jast Wrocław).
     W kategorii soliści 12-15 lat: 1. Mariusz Wilczewski (Reliese Olsztyn), 2. Kuba Pursa (ST Duet Jabłonna).
     W kategorii duety-pary do 11 lat: 1. Alicja Sawala i Marta Misiak (Jast GOK Tarnowo Podgórne), 2. Marta Boros i Sebastian Skarbek (Reliese Olsztyn), 3. Julia Pawlaczyk i Aleksandra Nalepa (Jast Wrocław).
     W kategorii duety-pary 12-15 lat: 1. Paulina Iwanicka i Aleksandra Leszczyńska (Jast Wrocław), 2. Katarzyna Regulska i Joanna Wachowska (Abstrakt Sochaczew), 3. Bartosz Bogdan i Dominika Pałczyńska (Abstrakt Sochaczew).
     W kategorii duety-pary powyżej 15 lat: 1. Karolina Kamińska i Marcelina Morelowska (Jast Wrocław), 2. Iga Zjawin i Anna Jamiołkowska (Jowita Gdynia), 3. Malina Kopka i Weronika Księżak (Abstrakt Sochaczew).
     W kategorii mini formacje do 11 lat: 1. Jast Wrocław, 2. Jast GKiS Kobierzyce.
     W kategorii mini formacje 12-15: 1. Jast Wrocław, 2. ST Duet Otwock, 3. Reliese Olsztyn.
     W kategorii formacje do 11 lat: 1. Hipnotic III Elbląg.
     W kategorii formacje juniorów: 1. Abstrakt Sochaczew.
     W kategorii formacje powyżej 15 lat: 1. Abstrakt Sochaczew, 2. Reliese II Nasielsk, 3. Hipnotic Jantar Elbląg.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama