UWAGA!

Dla zapominalskich

Służby miejskie przypominają: na terenie Elbląga zabroniony jest w nocy postój samochodów ciężarowych, a naklejanie ogłoszeń poza miejscami do tego wyznaczonymi jest nielegalne.

Na wszystkich wjazdach do Elbląga ustawione są znaki informujące o zakazie postoju samochodów o ciężarze powyżej 3,5 ton w godzinach od 19.00 do 5.00. Niestety, wielu kierowców bagazelizuje to obostrzenie.
     - Informuję, iż policja i straż miejska będą konsekwentnie egzekwować od kierowców obowiązujące przepisy - ostrzega Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
     Jednocześnie Straż Miejska w Elblągu przypomina, że naklejanie w miejscach publicznych do tego nie przeznaczonych afiszy, ulotek i plakatów jest zabronione i stanowi wykroczenie zagrożone karą ograniczenia wolności lub grzywny. Ogłoszenia możemy wieszać w gablotach i na słupach ogłoszeniowych wyłącznie za zgodą ich administratorów.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • I slusznie, ze "bagalizuja" bo jest to bzdet! zabiegamy o odbudowe "berlinki" dla miedzynarodowego tranzytu, budujemy most aby usprawnic przewozy i nie potrafimy zatrzymac w miescie "dewizowcow". przeciwnie, tym zakazem nawet wyrzucamy ich z miasta. a moze by tak wyznaczyc obszary do parkowania tirow? opisac, gdzie mozna parkowac, gdzie w hotelu przenocowac i gdzie najskuteczniej, he he, mozna wydac dewizy. czyzby wladzom miasta nie zalezalo na tym? to zaniechajmy tych inwestycyjnych zabiegow, kierowcy sami znajda inne, bardziej przyjazne trasy, i pomina elbaska goscinnosc.
 • oset na prezydenta Elbląga!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  big szu(2001-12-09)
 • Najlepiej wszystkich wyrzucić! Zostawić tylko rządowców.Tak jak i parking przed UM Elbląg zrobili płatny ale dla swoich wielki parking ogrodzony. Dlaczego ta dyskryminacja! Czy oni są lepsi od nas interesantów. Dla kogo ma służyc UM w Elblągu. To hańba!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gorsza(2001-12-14)
Reklama