UWAGA!

Do Iraku

Właśnie rozpoczynają się wyjazdy żołnierzy siódmej zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego do Iraku. Wyloty poszczególnych grup żołnierzy potrwają do końca lipca. Trzon siódmej zmiany stanowić będą żołnierze 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, którzy na misję do Iraku jadą już po raz drugi.

Pierwszy raz byli tam dwa lata temu. Tym razem elblążanie będą mieli okazje pożegnać wyjeżdżających żołnierzy osobiście, ponieważ 12 lipca na Placu Konstytucji odbędzie się specjalna uroczystość z tej okazji. Tymczasem - jak poinformował nas oficer prasowy 16. PDZ kpt. Zbigniew Tuszyński - żołnierze, którzy wylatują niebawem do Iraku, zakończyli już wszystkie wymagane szkolenia i teraz wykorzystują zaległe urlopy.
     Szczegóły w rozmowie Marty Hajkowicz:
     
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A ja zapraszam do Polski chińczyków , żeby odbudowali socjalizm - bo to jedyny sprawiedliwy ustrój . Przyjedzie ich tu ze 2 miliony z bronią , czołgami i całym arsenałem .Pobędą z 10 lat , socjalizm wróci i wszyscy będziemy szczęśliwi . A może tego robić nie wolno ? Może my jesteśmy krajem suwerennym i mamy prawo sami decydować o sobie ? Nam Chiny nie są potrzebne ? Mamy ustrój jaki chce większość ? Mamy więcej wolności jak za komuny ? JA JEDNAK OBSTAWAŁ BYM PRZY TYCH CHIŃCZYKACH .
  • BUFOR - Nie wymyślaj - Daj chłopakom ZAROBIĆ , wyobraź sobie że większość z nich jedzie z własnej woli , wakacje mają gratis i jeszcze przywiozą pare złotych , jedyny problem to rozstanie z rodziną -Tam naprawde NIE jest źle!!!.POZDRO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wiśnia(2006-07-06)
Reklama