UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Do kontroli okazał sfałszowany dowód rejestracyjny pojazdu

Elbląg, Do kontroli okazał sfałszowany dowód rejestracyjny pojazdu
fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach, w kierunku wjazdowym do Polski, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali mieszkańca obwodu kaliningradzkiego. Mężczyzna posłużył się podrobionym rosyjskim dowodem rejestracyjnym pojazdu.

W sobotę (20 czerwca) cudzoziemiec do kontroli granicznej okazał dowód rejestracyjny przewożonego na przyczepie auta. Funkcjonariusz Straży Granicznej stwierdził, że blankiet jest podrobiony na wzór oryginalnego. Weryfikacja autentyczności dokumentu, przy pomocy dostępnych urządzeń potwierdziła fakt podrobienia. 44-letni mężczyzna, który wiózł na przyczepie ciągnik siodłowy marki mercedes został przesłuchany. Poddał się dobrowolnie karze i będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości tysiąca złotych.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z PSG w Grzechotkach.

kpt. Mirosława Aleksandrowicz, Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama