UWAGA!

Do serca przytul

W sobotę i niedzielę elbląskie schronisko dla zwierząt zaprasza na „Dni Otwarte”.

Zaproszenie adresowane jest szczególnie do osób, które chcą zaopiekować się bezdomnym kotem lub psem. Jeśli spodoba nam się duży lub mały pies nierasowy, zapłacimy za niego 50 i 30 złotych, jeśli szczeniak – 20 złotych. Za psa rasowego opłata wynosi 100 złotych, za kota – 10 złotych.
     Każdy, to w najbliższy weekend kupi i zabierze do domu kota lub psa może też liczyć na niespodziankę, którą ufundują: schronisko, Urząd Miejski i producent karmy firma Master Foods. Jak zapewnia szefowa placówki, Anetta Purzycka, każdy zwierzak jest odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.
     Schronisko odwiedzić będzie można od godz. 12 do 17. W tych samych godzinach placówka czynna jest od poniedziałku do piątku. Zgodnie z uchwałą elbląskiej Rady Miejskiej każdy, kto zaopiekuje się bezdomnym psem na rok zwolniony jest z pobieranego przez władze miasta podatku od jego posiadania.
AJ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przez 10 lat miałem czysta sukę wilczyce ze schroniska,teraz pozostał mi po niej jej 2 letni syn.Nie bardziej wiernych psów niż z "Bidula"A podatku i tak nie płacę za psa,uważam,że jest on wliczony w karme która kupuje dla psiaka.Przeciez jest doliczne 22%.
Reklama