UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tu cytuję ". .. Nawet Arystoteles uważał, że ludzie starzy są nieprzydatni, bo nie znają bezinteresownej przyjaźni, są nastawieni egoistycznie, bywają często podejrzliwi, nieżyczliwi, oziębli i kierują się wyrachowaniem zamiast wartości etycznych. .. " powinna autorka to głęboko przemyśleć jest jeszcze nadzieja na logiczne wnioski prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    35
    Kat_Na_Idiotów(2019-08-09)
  • Weź ty chłopie śniadanie najpierw sobie zrób. 7:15 a ty już jad wpuszczasz. #mariakasprzyckateam
  • RobertKoliński @Kat_Na_Idiotów - Na szczęście po Arystotelesie przyszli inni, mądrzejsi;) "Wiek dojrzały - aby nie mówić podeszły - ma wiele znanych przypadłości. Ma jednakże niewątpliwą zaletę, że nagromadzone doświadczenie pozwala patrzeć z pewnego dystansu, unikać ahistorycznych ocen, myśleć na zasadzie "czarne-białe" i w rezultacie uznać to co prawdziwe, obiektywne, a odsiać fałsz, mętlik, płytkie emocjonalne reakcje. Oczywiście przeszłości nie wolno sztucznie upiększać. Taka kosmetyka ma "krótkie nogi". Ale i nie przemilczać, a zwłaszcza nie przekreślać, nie znieważać tego, co jest autentycznym dorobkiem. " - gen. Wojciech Jaruzelski;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    17
    RobertKoliński(2019-08-09)
  • @RobertKoliński - Koliński o nieznieważaniu. Paradne. A ile to razy znieważałeś swoich przeciwników, katolików, kościół ttp. - także na tym portalu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    Zdziwiony??(2019-08-09)
  • @RobertKoliński - Koliński o nieznieważaniu. Paradne. A ile to razy znieważałeś swoich przeciwników, katolików, kościół ttp. - także na tym portalu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    Zdziwiony??(2019-08-09)
  • RobertKoliński @Zdziwiony?? - Obrażam? Nie przypominam sobie. Jeśli prawda kogoś obraża, to trzeba się zastanowić nad swoim postępowaniem, nie tak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    9
    RobertKoliński(2019-08-09)
  • @RobertKoliński - Ale i nie przemilczać - gen, Wojciech Jaruzelski ----- A Katyń, Wołyń, A. K ??? tfu !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    kat na bolszewikow(2019-08-09)
  • RobertKoliński @kat na bolszewikow - Dobry acz zapiekły człowieku - najpierw sprawdzamy fakty, potem rzucamy kalumnie, nigdy odwrotnie; cyt. : "To ja pierwszy, po pięciu latach usilnych starań, wydarłem oficjalne uznanie prawdy o Katyniu. To mnie Gorbaczow wręczył listy zamordowanych i oświadczył publicznie, że winę ponoszą władze radzieckie, że to było NKWD. Czy o tym się dziś mówi? Nie - wspomina w rozmowie ze Zbigniewem Hołdysem były I sekretarz KC PZPR gen. Wojciech Jaruzelski. Gen. Jaruzelski wspomina, że był pierwszym z przywódców bloku komunistycznego, który odbył "długą rozmowę" z nowym sekretarzem generalnym KPZR Michaiłem Gorbaczowem, którego nazywa "rzeczowym, sympatycznym człowiekiem". - Postawiłem wtedy sprawę tzw. białych plam, w tym paktu Ribbentrop-Mołotow, deportacji, a zwłaszcza Katynia - podkreśla. " - całość wywiadu dla Wprost w sieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    RobertKoliński(2019-08-09)
  • @RobertKoliński - kiedy sobie wydziarasz na czole sierp i mlot analogicznie jak manson
Reklama