UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolinski, a jak ty się czujesz po tym jak guru i główny ideolog twojego ugrupowania zwachał się z Czarzstym i ulubieniecem pani Kasprzyckiej nijakim Biedroniem. Co miał oddać mandat, a nie oddał. Co za wstyd. .. Co za towarzystwo. ..
  • RobertKoliński Kto miałby być niby tym "głównym ideologiem" Lewicy? To już nie Marks? xD Wytrzeźwiej, przemyśl jeszcze raz o co chcesz zapytać i sformułuj wypowiedź ponownie - bo poprzednia jest tak bełkotliwa, że nic z niej nie rozumiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    RobertKoliński(2019-08-09)
  • @RobertKoliński - kolinski swiat ciebie nie rozumie zacznij od tego XD
  • RobertKoliński Wiem o tym doskonale, zatem nie zostaje mi nic innego, jak temu światu tłumaczyć i ruszać jego bryłę z różnych posad, prawda?;) Drogi anonimie tam obok, ten poprzedni anonim od dłuższego czasu zadaje mi to samo, bełkotliwo-napastliwe pytanie, zawsze w tym samym, mało uprzejmym, fanatyczno-zaczepnym stylu - jako człowiek zwykle życzliwy zapytuję zatem o co mu się konkretnie rozchodzi, bo zaprawdę nie jestem w stanie precyzyjnie wywnioskować z tego zjadliwego monologu;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    RobertKoliński(2019-08-09)
Reklama