UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Do trzech razy sztuka?

 
Elbląg, Do trzech razy sztuka?
fot. WS

Kolejny konkurs na Sekretarza Miasta nie został rozstrzygnięty. Jak informuje elbląski magistrat, żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych. W najbliższym czasie prezydent Elbląga podejmie decyzję o ogłoszeniu trzeciego konkursu.

Pierwszy konkurs na Sekretarza Miasta został ogłoszony w lutym tego roku po tym, jak Jarosław Lango przeszedł do Zarządu Budynków Komunalnych. Wpłynęły cztery oferty. Tylko jeden kandydat spełniał warunki formalne i z nim przeprowadzono rozmowę. Nie podjęto jednak decyzji o zatrudnieniu.
       W czerwcu prezydent ogłosił kolejny konkurs. Niestety, ten również nie został rozstrzygnięty.
       - Na stanowisko Sekretarza Miasta zgłosiły się trzy osoby - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu. - W wyniku zakończenia procedury naboru nie została wybrana żadna osoba (żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych). W związku z tym prezydent Elbląga w najbliższym czasie podejmie decyzję w sprawie terminu ogłoszenia kolejnego konkursu.
       Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku prawo lub administracja, co najmniej 6-letni staż pracy na stanowiskach urzędniczych, w tym co najmniej 4- letni staż pracy na kierowniczych stanowiskach urzędniczych w jednostkach administracji samorządowej. powinien także znać przepisy z zakresu postępowania administracyjnego i prawa pracy, ustawę o samorządzie gminnym, ustawy o samorządzie powiatowym, ustawy o samorządzie województwa i ustawy o pracownikach samorządowych.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama