UWAGA!

Dociekliwi o tolerancji

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na drugą Debatę Dociekliwych „Nie podam mu ręki - rzecz o tolernacji”. Spotkanie obędzie się w sobotę, 25 marca o godz. 17.

Celem spotkania jest konfrontacja opinii młodzieży na temat tolerancji, dlatego organizatorzy zapraszają do udziału w dyskusji wszystkich młodych elblążan - uczniów szkół średnich i wyższych, absolwentów, członków organizacji młodzieżowych i przedstawicieli elbląskich mniejszości.
     - Spróbujemy odpowiedzieć na pytania: czym jest tolerancja? w jaki sposób przejawia się w naszym mieście? jakie są granice tolerancji? czy w Elblągu jest miejsce dla różnorodności, inności? - mówi Karolina Ciechorska z MDK. - Nie chcemy, aby była to sucha dyskusja, dlatego też skupimy się na konkretnych przykładach, których dotyczy słowo „tolerancja”.
     Druga Debata Dociekliwych ma za zadanie ukazać różnorodność i wielokulturowość Elbląga oraz dać możliwość wysłuchania przedstawicieli elbląskich mniejszości. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni goście, między innymi Izabela Stankiewicz reprezentująca elbląską mniejszość romską, Irena Budzyńska - prezes elbląskiego oddziału Związku Ukraińców w Polsce, Genadi Martyrosyan - prezes Stowarzyszenia Ormian w Polsce, pastor Witold Kantorek z Kościoła Zielonoświątkowego, pastor Piotr Zawadzki z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego oraz przedstawiciele Kościoła Prawosławnego.
     Mówi Karolina Ciechorska:
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a ja akurat wyjeżdżam :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stolarz(2006-03-23)
 • Jestem normalnym mężczyzną , podobają mi się kobiety i jakoś ostatnio czuję się zaszczuty przez homofilów. I cały czas nie mogę zrozumieć po co homusie łażą po tych ulicach. Dlaczego nie ma manif w obronie wolnej miłości do kotów? Może w sobotę pod jakimś pomnikiem - Elblążanie do dzieła !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bolololo(2006-03-24)
 • Kurcze, te wyżej to dopiero ma odchył - wszystko mu się z homoseksualizmem kojarzy. A wystarczyłoby przeczytać ze zrozumieniem notkę.
 • Cypis jesteś bardzo tolerancyjny nazywając swojego przedmówce "odchyłem" - ja bym użyła gorszego słownictwa... ale ja też jestem tolerancyjna więc mu daruję
 • Wlasnie i macie racjie wiecej tolerancji dla rasistow i neonazistow , jak tolerancja to dla wszystkich a nie dla wybranych. Ablo jest tolerancja dla wszystkich lub jej poprostu brak :)))
 • a o mistrzu tolerancji nic nie było?:) www.abcnet.com.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ZaślepionyPiSior(2006-03-26)
 • Szkoda ze nie zaprosili liderow radia maryja...moze by nam wyjasnili czym jest milosierdzie chrzescijanskie i tolerancja katolicka
Reklama