UWAGA!

Dopisz się, by zagłosować

Osoby, które przebywają czasowo w Elblągu, jak również niepełnosprawni oraz bezdomni, mogą się jeszcze dopisać do spisu wyborców, by 28 stycznia móc w naszym mieście zagłosować na senatora.

Zgodnie z ordynacją wyborczą żołnierze służby zasadniczej lub okresowej służby wojskowej oraz pełniący służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych lub odbywający ćwiczenia oraz przeszkolenie wojskowe, a także ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej poza miejscem stałego zamieszkania, oraz policjanci z jednostek skoszarowanych, funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej, pełniący służbę w systemie skoszarowanym, mogą do 15 stycznia składać wnioski o dopisanie do spisu wyborców.
     Natomiast 18 stycznia mija termin składania stosownych wniosków przez wyborców niepełnosprawnych w wybranym obwodzie głosowania dostosowanym do ich potrzeb, wyborców przebywających czasowo w Elblągu lub wyborców nigdzie nie zamieszkałych.
     Wnioski o dopisanie do spisu wyborców dla wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej można składać w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu ul. Łączności 1 (budynek B - stanowiska od nr 1 do nr 4).
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Po co? I tak nie ma na kogo zaglosowac spośród tej piątki.
 • Proponuje aby wyborcy dopisali do listy do glosowania jeszcze jedna kratke zakreslili ja znakiem "X" a obok dopisali "Koń". Ciekawe ile dostanie glosow?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bronislaw(2007-01-10)
 • Kon - super kandydatem - moj glos ma na 100%
 • Apropo jednego baneru: "bezpartyjny" to taki, który który chciałby być jednocześnie w PO i PiS?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krystus(2007-01-10)
 • ten bezpartyjny niech sie nauczy wypowiadac sensownie anjpierw a nie wstyd nam chce przyniesc na cala polske
 • Az sie boje co to bedzie jak Czyzyk zostanie senatorem. Co on tam biedak pocznie w tej Warszawie??Dobry facet z niego, ale absolutnie nie do polityki!!!!Lepiej wybrać kogoś kto ma jakies doświadczenie polityczne. Mańkut co prawda nie jest idealem, ale chociaz chłop zna sie rzeczy chocby przez wieloletnie doswiadczenie w senacie.Kazdy niech robi swoje, Czyzyk tanczy, uczy i dba o centrum kultury (w tym ta jego "rozmytosc", brak sily przebicia w polityce oraz spojnosci i sensu w wypowiedziach nie przeszkadza), a mankut niech sie zajmie polityką. Skoro nie ma lepszego kandydata bede glosowac na Mańkuta.
 • Co potrafią "rasowi, doświadczeni" politycy to i widać, i słychać, i czuć....
 • Czyzyk senatorem? To chyba lekka przesada!
 • ups..!!!!! ZNOWU wybory?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zaniepokojona(2007-01-10)
 • do anonima mówiącego, że Czyżyk - to lekka przesada - człowiecze, a kto jest lepszy???? Jesteś jego wrogiem, bo albo dla niego pracujesz i jesteś leniem, albo nie masz zielonego pojęcia, jakim On jest pracowitym człowiekiem!albo - u..... moderatorku nie wywal mnie!!!! - albo ty jesteś szefunio td
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanin w temacie(2007-01-10)
 • no to mańkut, czy leworęczny, bo nie titam!!!!!?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  leworęczna(2007-01-10)
 • Jest praworęczny, mimo żę Mańkut, na niego też zagłosuję
Reklama