UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przestańcie pisać te brednie jeśli nie wiecie o co chodzi. Nikogo nie straszyli, żadnych pieniędzy nie chcieli. Im chodziło głownie o jakość i ciągłość pracy w oddziale, a co za tym idzie o wasze matoły zdrowie i życie. Ale łatwo kogoś szkalować siedząc przed kompem i słuchając Radia Maryja. Kiedy także w końcu zrozumiecie, ze lekarz, prawnik to najbardziej prestiżowe na całym świecie zawody, a co za tym idzie powinny być adekwatnie wynagradzane. Elbląg i jego mieszkańcy to gorzej niż dno. Pozdrawiam, były na szczęście elblążanin
  • ODPOWIEM NA POST Z 3.01.16'--piszesz o matolach, siedzacych przed kompem?? czyli --DOMYSLAM SIE, ZE O SOBIE TAKZE JAKO, ZE PISZESZ POST. A MATOŁEM DO POTEGI TEZ ZAPEWNE JESTES UZYWAJAC TAKICH OKRESLEN. .. /JAK piszesz, ze tu w E-GU-- na SOR WALCZY SIE O ZYCIE MATOŁOW---popatrz, a ja myslalam ?--, ze tam powinna byc udzielana POMOC B. CHORYM --CIERPIACYM LUDZIOM!JAK SMIESZ PISAC, ZE ELBLAZANIE TO GORZEJ NIZ DNO, BO CO?? MUSZA CZEKAC NP. NA MR OK 1 ROK?I inny prestizowy zawod -grabarz bedzie mial wiele pracy?? piszesz panie matole, ze lekarz i prawnik to prestizowe zawody???--to piszesz bzdety!!a taki lekarz bardzo otyly, co pracowal na sor, gdy mnie przywieziono nieprzytomną w nocy to byl wsciekly okrutnie, bo sen sie przerwalo mu. jakies leki, itp. i po 3 godz do domu. .a tam jeszcze 3krotne utraty nie swiadomosci, ale przytomnosci. .. .i tak mnie leczyl lekarz na SOR! JA JAKO CHORA NA PRZEWLEKLE--NIEULECZALNE CHOROBY MIALABYM W/G ciebie byc tym DNEM ??czy ten psudo-lekarz to dno???+ty oczywiscie!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    KARO51(2016-01-04)
Reklama