UWAGA!

Dotacja dla szpitala

Dotację w wysokości 185 tys. zł otrzymał z kasy miasta Szpital Miejski przy ul. Żeromskiego. Za 179 tys. zł szpital zakupił aparat USG, ok. 6 tys. zł będzie kosztował laser ze skanerem.

Zakupiony sprzęt medyczny: laser i skaner ze statywem do lasera, będzie służył pacjentom Ośrodka Rehabilitacji Dziennej przy Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Szpitalu Miejskim.
     
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Nikogo nie obraziłem,wyraziłem tylko swój pogląd na temat zaniedbanego,zadłużonego szpitala.Dlaczego nie ukazała się moja opinia. Nieobojętny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nieobojętny(2006-06-25)
 • To tylko parę groszy.Reanimacja szpitala tj.pokrycie jego zadłużenia,remont,wyposażenie,które pozwoliłoby na osiągnięcie standardów gwaruntujących bezpieczne leczenie chorych i zagwarantowałoby godziwe warunki pracy personelu to kilkadziesiąt milionów złotych.Brak laboratorium analitycznego,bakteriologicznego,brak nowoczesnej diagnostyki obrazowej,Oddział Intensywnej Opieki Medycznej,szarobury,z popękanym lastriko i płytkami na ścianie od różnej matki,blok operacyjny praktycznie na korytarzu,bez śluz,jedna winda,którą wozi się zwłoki,jałowy materiał operacyjny,śmieci,chorych na operacje i po nich....to tylko drobne i najbardziej drastyczne przykłady jak być nie powinno. Rada miasta chce do końca kadencji przyjąć program restrukturyzacji szpitala(wyp.P.Nowaka w TV EL).Skąd ten pośpiech,przecież dyrektor szpitala miała ten program przedstawić prawie rok temu.Może lepiej dla Szpitala Miejskiego będzie jeżeli o jego losie zadecydują nowe władze samorządowe nie związane z Najwyższym Kierownictwem Zakładu(pisownia bardzo oryginalna i przyrzekam ,że prawdziwa). Nieobojętny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nieobojętny(2006-06-25)
Reklama