UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • oby poszukiwań nie prowadzony przy pomocy Łańcucha Życia bo te akcje ratunkowe nie będą miały konca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    14
    Uhvc(2022-07-13)
  • @Uhvc - Ludzie! Czy wy czasami czytacie to co chcecie opublikować, przed naciśnięciem przycisku "Dodaj komentarz"? No przecież bełkot nie z tej ziemii!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    7
    NickOlson(2022-07-13)
  • @Uhvc - Ktoś przetłumaczy na polski?
  • @NickOlson - Czytaj artykuł a nie komentarze :) niekiedy strata czasu
  • @NickOlson - to, że nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu to Twój problem, wydaje mi się, że to kwestia inteligencji, tego nie przeskoczysz, nie denerwuj się, zaakceptuj siebie i swój intelekt
  • @Iij - Właśnie ty błysnąłeś swoją tzw. "inteligencją". Gratuluję. Ktoś w komentarzu spłodził to, co spłodził. A że jest to zupełny, niezrozumiały bełkot, napisany z pogwałceniem zasad języka polskiego, to zwróciłem na to uwagę. Tu się kłania brak elementarnej wiedzy. I na podstawie czego wysnułeś wniosek, że "nie jestem w stanie zrozumieć prostego tekstu"? Zdaje się, że ty zupełnie nie pojąłeś intencji, które mną kierowały do napisania komentarza. Lub chciałeś być uszczypliwy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    NickOlson(2022-07-14)
  • Fakt. Niestety na to wychodzi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    NickOlson(2022-07-14)
Reklama