UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • szpital nie działa, to za co dyrektorka Gelert bierze ponad 24 tysiące pensji miesięcznie ja pytam?
  • Ja dwa lata temu byłem na Sorze po operacji ucha w Gdańsku. Zaczęło mi się sączyć, więc postanowiłem w sobotę skorzystać z usług elbląskiego szpitala. Pa lekarz od którego waliło fajkami powiedział, że laryngologa nie będzie, bo skończył dyżur, a drugi jest na zwolnieniu i wg niego chyba mam przebitą błonę bębenkową. Czekałem w nerwach do poniedziałku i pojechałem do Gdańska. Z uchem było wszystko ok. Odsączono mi wydzielinę i założono opatrunek. Kilkanaście lat temu miałem również dwie inne operacje w tym szpitalu. Bez sensu wycięto mi drugi płat tarczycy, w Warszawie powiedziano mi, że źle mnie zdiagnozowano i nie mam raka. Ze szczęścia tak się napiłem, że ledwo wsiadłem do pociągu. Niestety do końca życia muszę brać euthyrox 175,a nie np. 50 żyjąc z jednym płatem. Jak operowano mi kolano, to zgubiono śrubkę i mam nacięcie na ok. 10 cm z drugiej strony w sąsiedztwie węzłów chłonnych, bo trzeba było ją znaleźć i wyjąć. Ale elblążanom patrząc na wyniki głosowania w wyborach chyba wszystko pasuje. No nie tak?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    3
    rzeczywistość Elbląga(2020-11-18)
  • Do szpitali i ośrodków trzeba wejść siła wykurzyć ta cała gelert bo to lewaczka ośrodki powinny być otwarte lub nie płacić pracownikom bo płaci się za prace a nie za siedzenie za zamkniętymi dzwi
  • Dzięki PIS, to wole już tych waszych lewaków - uczciwsi są od prawackich cebulaków!
  • Nie znasz synek lewakow z lat 50,60,70,80 ktorzy mordowali, wsadzali do wiezien, gnebili tego robola, ktory byl czesto glodny I szedl do roboty, a jak sie postawil, to w czape albo do ciupy na lata, za nic byly prawa czlowieka czy Konstytucja to byl tylko Baker I obluda. Garbusiarz chili eta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Zbyszek1(2020-11-19)
Reklama