UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za wszystkim stoja ludzie. Pamietam pare lat wstecz, pielegniarki w ramach strajku odeszly od lozek dzieci chorych na raka (kobieta, ew matka?)I to mi wystarczy aby miec swoje zdanie na temat ludzi pracujacych w sluzbie zdrowia. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Zbyszek 1(2020-11-18)
  • @Zbyszek 1 - "pielegniarki w ramach strajku odeszly od lozek dzieci chorych na raka. to mi wystarczy aby miec swoje zdanie na temat ludzi pracujacych w sluzbie zdrowia. Za to Rząd głupimi chaotycznymi decyzjami skazuje chorych na raka na bardzo niebezpieczne zarażenie COVID, to mi wystarczy aby mieć swoje zdanie na temat rządu.
  • W kontekscie wirusa tylko rzad chinski, pn. koreanski moga robic co im sie zywnie spodoba, pamietaj, ze demokracjach sa protesty, prawa czlowieka, kostytucje, poparcie w slupkach, zadymy I tu wszystkie rzady musza sie z tym liczyc, a wirus to sprawa drugiego planu. Tak ze tu nie ma madrych, kazdy rzad boi sie przegiecia. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Zbyszek1(2020-11-18)
  • @Zbyszek1 - Kasa pusta bo rozkradziona i rozfurlana więc taki covid to akurat dobra wymówka. Pis to złodzieje jakich Polska jeszcze nie widziała.
  • @Zbyszek1 - Zbyszek, chyba jednak kompletnie zaczadziałeś? Co nie widzisz iż wszystko się wali? Nadpremier brnie do POLEXITU by bezkarnie rządzić metodą zamordyzmu. .. , ,milczenie owiec, ,kiedyś się skończy i co powiesz wtedy? Że nie byłeś świadomy, ze cię otumanili? Masz wyższe wykształcenie, smutne przygody w dorosłym życiu, obudż się
  • @Zbyszek 1 - Też pamiętam, ale ludzie są różni. A ty generalizujesz. A pamiętasz pielęgniarkę która adoptowała niepełnosprawnego chłopca porzuconego przez rodziców? Był jej pacjentem.
  • Ja nie widze zeby sie walilo: zadluzenie w okolicy 55% PKB, ranking I bankow dobre, patrz Wlochy, Hiszpania, Japonia, Portugalia - dobrze ponad 130% PKB, emeryture mam na czas, bezrobocie w granicach 6 %, za Rudego 11%, pomoc dla firm funkcjonuje, inflacja w granicach 3% normalna, wiec gdzie Tak sie wali? Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbyszek 1(2020-11-19)
Reklama