UWAGA!

Drużyna PO otworzyła swoje biuro

 Elbląg, Swoje biuro otworzyli dziś posłowie PO: Elżbieta Gelert, Miron Sycz i Piotr Cieśliński
Swoje biuro otworzyli dziś posłowie PO: Elżbieta Gelert, Miron Sycz i Piotr Cieśliński (fot. WS)

Dziś (6 marca) w Elblągu odbyło się uroczyste otwarcie wspólnego biura posłów Platformy Obywatelskiej: Elżbiety Gelert, Mirona Sycza i Piotra Cieślińskiego. – To drużyna Platformy – żartowali. – I bardzo dobrze, bo polityka to praca zespołowa – zauważył wiceprezydent miasta Tomasz Lewandowski. Zobacz zdjęcia.

Biuro trójki posłów PO mieści się przy ul. Rybackiej 28 A. Dziś było w nim tłoczno, bo goście licznie przybyli na uroczyste przecięcie wstęgi. Wszyscy uczcili minutą ciszy ofiary katastrofy kolejowej. Dobrym słowem wsparli parlamentarzystów m.in. działacze Platformy nowomiejskiej, braniewskiej i pasłęckiej, wiceprezydent Elbląga Tomasz Lewandowski, przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Wcisła, a także… poseł Ruchu Palikota Wojciech Penkalski.
       - Mimo wszystko, chciałbym byśmy mogli wspólnie działać na rzecz wyborców - podkreślił wręczając Elżbiecie Gelert tomik wierszy Wisławy Szymborskiej.
       Elbląskie biuro PO miało zostać otwarte już dwa tygodnie wcześniej, ale - jak wyjaśniali posłowie - starano się, by było to biuro wszystkich posłów Platformy z okręgu nr 34. Ostatecznie ma ono troje gospodarzy: Elżbietę Gelert, Mirona Sycza i Piotra Cieślińskiego.
       - Chcemy w ten sposób podziękować mieszkańcom Elbląga za to, że nas wybrali i nam zaufali - mówiła Elżbieta Gelert. - To jest nasze wspólne biuro. W każdy poniedziałek będzie w nim dyżurował przynajmniej jeden poseł. Jesteśmy gotowi na rozmowę z każdym. Biuro będzie otwarte w poniedziałki, środy, piątki w godz. 10-16 oraz we wtorki i czwartki w godz. 14-18.
       - Dziś śmiało możemy powiedzieć, że kochamy Elbląg - dodał Miron Sycz. - To miasto jest centrum okręgu wyborczego, jest jednym z większych w regionie i w Polsce. Zasługuje na to, by wspierało je więcej posłów. Będziemy wspierali rozwój Elbląga.
       - W województwie warmińsko-mazurskim nie ma drugiej takiej drużyny trzech posłów, która otworzyła swoje biuro - zauważył Piotr Cieśliński. - Ja cieszę się dodatkowo z tego, że mamy biuro w Elblągu, bo tu zdobyłem więcej głosów niż w moim rodzinnym Lidzbarku Warmińskim. Odwdzięczę się wyborcom szukając rozwiązań i nowych pomysłów.
       Drużynę PO pochwalił wiceprezydent Lewandowski: - Drużyna to bardzo dobrze, bo polityka jest pracą zespołową.
       Na piętrze, czyli jak żartowano „posłowie górą” mieści się biuro poselskie, zaś na dole zagości Platforma Obywatelska oraz Młodzi Demokraci.
      

 


       - Chcielibyśmy, by było to miejsce, w którym powstaną nowe inicjatywy i pomysły, w którym będą odbywały się debaty, miejsce, gdzie elblążanie będą mogli się pożalić - mówiła Elżbieta Gelert. - Ma to być także kawiarenka intelektualna dla młodzieży. Wszystko w jednym miejscu, by umocnić Platformę - dodała posłanka.
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama